Gebeliğe Hazırlık Kalabalık aile seven, çocuğuna kardeş düşünen güzel anneler burada toplanalım🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sadehayatt06

🌵🌿🌾🌱🌷🍀🌻
Kayıtlı Üye
16 Mart 2014
6.547
6.079
Son düzenleme:
Bende 2.düşünüyorum daha ilk deneme. Normalde 29 mayıs bat tarihi. Heyecanla bekliyorum günüm gelsin diye 😊
Hoşgeldin canım bende çabuk olur sandım bir iki aya ama 5.aya girdik ilk ay biraz korku çekince oldu şimdi tam tersi cok istiyorum hazırım 👍😅 az kalmışş batına hadi inşallah

Evet canim zaten çin takvimi ile gidecektim o da haziran temmuz kiz diyo tutarsa artik inşallah olur senin de oğlun var sanırım
Benimde 2 oğlum var cnm Çin takvimine pek güvenmem ama bu yıl çoğunlukla kız gösteriyor yine de Rabbim hayırlısını versin Meryem suresi okuyanlar var denemedim de cok isterim iki de kızım olsun

Kızlar erken gebelik testi ve normal test yaptım. Normalde tek cizgi zaten daha 1 hafta var neredeyse ama testler actıgmda 2.cizgi gözüküyordu normal mi hc daha once acıp bakmamıstm.

Bende çok seviyorum kalabslik ailem çocuklarım olsun çok şükür iki kızım var genetik olarak rahatsizligimiz var azgoren görme engelli dünyaya geldiler ,bunu bilmiyordum tabi sonradan öğrendik bu genetik sorunu,sonradan sıkıntı yaratan gen bulundu doktor tüp bebek deneyebilirsin dedi kızlarım birazdaha büyüsün düşünüyorum inşallah,cesaretimi kaynetmezsem hep derdim 4,5cocugum olur inşallah diye ama nasip İste

Kızlar erken gebelik testi ve normal test yaptım. Normalde tek cizgi zaten daha 1 hafta var neredeyse ama testler actıgmda 2.cizgi gözüküyordu normal mi hc daha once acıp bakmamıstm.
Cnm nasıl peki kalın pembe çizgi mi kuruma çizgisi gibi mi ne zaman cıktı vardır inşallah yaa

Bende çok seviyorum kalabslik ailem çocuklarım olsun çok şükür iki kızım var genetik olarak rahatsizligimiz var azgoren görme engelli dünyaya geldiler ,bunu bilmiyordum tabi sonradan öğrendik bu genetik sorunu,sonradan sıkıntı yaratan gen bulundu doktor tüp bebek deneyebilirsin dedi kızlarım birazdaha büyüsün düşünüyorum inşallah,cesaretimi kaynetmezsem hep derdim 4,5cocugum olur inşallah diye ama nasip İste
Merhaba canım maşallah kızlarına ikizler mi peki Rabbim şifa versin ikisine de. Sıkıntının bulunması da iyi olmuş tabi en azından tedavi varsa bir dahaki bebeklerine önlem olur . İnşallah olur kalbinde ne varsa kaç yasında lar kuzular

Merhaba canım maşallah kızlarına ikizler mi peki Rabbim şifa versin ikisine de. Sıkıntının bulunması da iyi olmuş tabi en azından tedavi varsa bir dahaki bebeklerine önlem olur . İnşallah olur kalbinde ne varsa kaç yasında lar kuzular
Teşekkür ederim inşallah,büyükler 9ve 13yasinda çok ugrastik nedenini bulalım diye tıp çok geç çözüm üretti sanzimiza ama hayırlısı Allah'tan.Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bı test sonucu daha gelecek onu bekliyoruz Mart gibi sonucu alacaktık malum salgindan kaldı test sonuç yok ondan sonra düşüneceğim çocuk olayini

Selam kızlar bat 30 Mayıs, iki tane oğlusum tam anlamıyla ilk denememiz inşallah Rabbim sağlıklı hayırlı bi kız çocuğu nasip eder bana da :)

X