Kalan ürünler 50-51-53.sayfalarda...cuma son kargo..

Yanlış alıntıladınız sanırım. :KK31:
Son üç fotodaki dekoratif objeleri ilk ben sordum demiştim. Yanlışlık olmasın. :KK1:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çook afedersiniz : ))) telden girince ben de şaşırdım.. Siz beğendiklerinizi söyleyin düşündüğünüz fiyatı da belirtin öncelik sizin...

Çook afedersiniz : ))) telden girince ben de şaşırdım.. Siz beğendiklerinizi söyleyin düşündüğünüz fiyatı da belirtin öncelik sizin...

Eheh bilirim o telden girmenin zahmetini :KK34:
Şimdi efenim ben nerdeyse yüzde doksanını beğendim. Fakat fiyatlarını öğrenip içlerinden hangileri bütçeme uyuyorsa onları alırım diye düşünmüştüm.
Şimdi ne paha biçsem yanlış olur sanki.
Siz sahibi olarak belirleseniz de ona göre seçsem konuşsak?

Eheh bilirim o telden girmenin zahmetini :KK34:
Şimdi efenim ben nerdeyse yüzde doksanını beğendim. Fakat fiyatlarını öğrenip içlerinden hangileri bütçeme uyuyorsa onları alırım diye düşünmüştüm.
Şimdi ne paha biçsem yanlış olur sanki.
Siz sahibi olarak belirleseniz de ona göre seçsem konuşsak?

:) işte bu benim için süper zor (yine telin azizliği).. Şöyle yapmaya çalışayım
Takım 45 dedik
Seramik vazo 7
çiçekli metal tepsi 10
Fil oymalı alçı gondol 15TL
Turuncu kelebekli mumluk 3TL
İçi oyuk (sanırım terracota gibi bir malzeme pek emin değilim, içine doğal taş ve mumları ben koydum dilerseniz birlikte gönderirim) dekor 10
Şişe 3
Ahşap tabak(yine üstündeki yaprak ve mumları ben ekledim) 5TL o ürünün çifti de var
Boynuz 15TL (bir fuardan almıştım Afrikalılardan:))
Ortadaki büyük sedefli cam tabak (içindeki çiçekler isteğe bağlı) 7TL

Unuttuğum varsa hatırlatın:) toplu olarak alacaksanız da daha uygun olur...

Takım 45 dedik
Seramik vazo 7
çiçekli metal tepsi 10
İçi oyuk (sanırım terracota gibi bir malzeme pek emin değilim, içine doğal taş ve mumları ben koydum dilerseniz birlikte gönderirim) dekor 10
Şişe 3
Ahşap tabak(yine üstündeki yaprak ve mumları ben ekledim) 5TL o ürünün çifti de var

Ben de telefondan girdiğim için aynı sıkıntıdayım. :KK34:
Ama baktığım kadarıyla, önce en önce şeyi sorayım. Önce takım dediğiniz 45 tl lik olan, onu ayrı ayrı da satar mısınız? Onu bileyim önce.

Ben de telefondan girdiğim için aynı sıkıntıdayım. :KK34:
Ama baktığım kadarıyla, önce en önce şeyi sorayım. Önce takım dediğiniz 45 tl lik olan, onu ayrı ayrı da satar mısınız? Onu bileyim önce.

Tabiki öncelikle takımın bozulmasını istemem(anlayışla karşılayacağınızı umuyorum) bi süre alıcı çıkmazsa o zaman tek parça halinde satmaya başlarım düşüncesindeyim...

Tabiki öncelikle takımın bozulmasını istemem(anlayışla karşılayacağınızı umuyorum) bi süre alıcı çıkmazsa o zaman tek parça halinde satmaya başlarım düşüncesindeyim...

Hıı :/
Ya şöyle. Ben fotolardaki içleri dolu olan tabaklara talibim en önce. Sadece onlar değil, ama onlar kesin yani. O takımdakini de bana versen takım çok da bozulmaz bence. O takımdan gibi durmuyo zaten :KK1:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404906689.002632.jpg ürünler devam... Yalnız soldaki el yapımı mumlukta taşınırken bir kırık oluştu ama kullanmaya devam ettim sapasağlam olan tarafını kullanaraktan :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404906872.902039.jpg

iPad 'den gönderildi

Takım 45 dedik
Seramik vazo 7
çiçekli metal tepsi 10
Şişe 3

Şimdi sizin istedikleriniz şu şekilde mi? Herhangi bir eksik var mı?
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404908851.984138.jpg

iPad 'den gönderildi

çok teşekkür ederim nezaketiniz için.. Yeni ürünler koymaya devam edeceğim yoksa taşınmak bana zulüm olacak:))

ipad 'den gönderildi

canım şunlara güzzzel bir fiyat çek bakalım. 165 boy 62 kilo. Olanları bilirsin. Pantolon (40beden) mayo terlik işyeri elbisesi vs lazım. özelden de yazdım. Daha koyacağın varsa bekliycem. çünkü herşeyimi biryerden alıp kargodan şii ettircem

X