Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Kalbi delik olan var mı arkadaşlar ?

Benim de kalbimde delik var. Şimdilik sadece kontrol. İlerleyen yaşlarda ne yapılır bilmiyorum. Sizin daha farklı sanırım. Başka doktora da gidin . Çok geçmiş olsun

Oglum kalbinde 4 delikle dogdu ve ameliyat oldu

Felç geçirme olayını yanlış anlamış olabilir misiniz ?

Oglum kalbinde 4 delikle dogdu ve ameliyat oldu

Felç geçirme olayını yanlış anlamış olabilir misiniz ?
Yanlış anlamadım doktorun demek istediği bu hastanede kalp deliğini kapatmıyoruz. Kapatırsak 2 kere felç geçirmen lazımki, Mr'da kan pıhtısı görmem lazım ki seni ameliyata alalım diğer türlü ben seni alamam böyle yaşamaya devam edeceksin dedi.

Arkadaşlar merhaba ben tuğçe 24 yaşındayım. 15 yaşımdan beri auro migren atak hastasıyım atak geçirdiğim an kör oluyorum bedenim tutmuyor saatlerce göremiyorum parmaklarımı kaldıramıyorum. Nöroloji doktorum kardiyoloji bölümündeki doktordan PFO istedi. Orada kalbimin delik olduğunu söylediler ve hemen mideme hortum salıp beni uyuttular delik olduğunun kanatine vardılar. sonuç göstermek için gittiğimde doktorumun olmadığını söylediler. Ben kartal eğitim araştırma kalp hastanesine gittim sonucumu göstermek için. Ama o doktor felç geçirmeden deliğini kapatamayız dedi. Hatta, 1 değil, 2 kere felç geçirmen lazım ki deliği kapatalım dedi. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlara sesleniyorum. Doktorun söylediğine açıkcası hiç sıcak bulmadım. Ne yapmalıyım başka bir hastaneyemi gitmeliyim ? yada gerçekten doktorum haklımı ? Haklıysa neden felç geçirmemi bekliyorlar ?
Merhaba son durumunuz ne oldu acaba? Bende de Pfo var. Kapatılıp kapatılmaması tartışmalı

X