Kalçalardan kilo almak

cokofest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
59
18
Merhaba arkadaşlar. 19 yaşımdayım 1.63 civarı boyum ve 49 kiloyum bakınca aşırı bi rakam değil zaten duyanlar da inanmıyor ama çookk zayıf duruyorum. Ergenliğimin ilk yılları sıkıntılı geçmişti antidepresan kullanmıştım o zamanlar çok kilo almıştım aldıklarım hep kalça kısmıma gitmişti. Lisede zayıfladım ama kalçam hala vardı fakat zayıflamaya devam ettikçe kalçam da gitti şimdi kilo almaya çalışıyorum alamıyorum alsam da göbeğime gidiyor direkt. Aldıklarımın kalçaya gitmesi için ne yapmam ne yemem lazım kızlar genetik olmadan yiyerek kalça büyütenler var mıı :KK43:

squat yapacaksın başka çare yok. popo istiyorsan en güzel yol budur zaten başka bir yol da bilmem

Bol bol otur :)) kıpırdama uyuşunca değiştir falan :) oturmak işe yarıyor ama gerçekten :)

Bana da oturunca küçülüyo gibi gelir hep sıkışıyo ya. Ay neler düşünüyoruzzz :KK70::KK70:
Yok canım büyüyo denendi onaylandı :))) sormaa bende eritmeye çalışıyorum yok erimiyo daha çok toplaşıyo daha dikkat çekiyor o yüzden ellemiyorm bende :KK43:

Yok canım büyüyo denendi onaylandı :))) sormaa bende eritmeye çalışıyorum yok erimiyo daha çok toplaşıyo daha dikkat çekiyor o yüzden ellemiyorm bende :KK43:
Ahaha ben de oturayım bari hazır yaz da geldii :KK76: ben de öncedem utanırdım büyüklüğünden canım şimdi küçüklüğünden utanıyorum yaa hiç yok resmen :olamaz::KK53:

Merhaba arkadaşlar. 19 yaşımdayım 1.63 civarı boyum ve 49 kiloyum bakınca aşırı bi rakam değil zaten duyanlar da inanmıyor ama çookk zayıf duruyorum. Ergenliğimin ilk yılları sıkıntılı geçmişti antidepresan kullanmıştım o zamanlar çok kilo almıştım aldıklarım hep kalça kısmıma gitmişti. Lisede zayıfladım ama kalçam hala vardı fakat zayıflamaya devam ettikçe kalçam da gitti şimdi kilo almaya çalışıyorum alamıyorum alsam da göbeğime gidiyor direkt. Aldıklarımın kalçaya gitmesi için ne yapmam ne yemem lazım kızlar genetik olmadan yiyerek kalça büyütenler var mıı :KK43:
Ayy bende kalçamsan kilo alıyorum ve istemiyorum :63:

Aynen maalesef :KK43: bazıları her yerinden alıyor yane güzel orantılı.Ama sen önceden kalçandan alıyordun demi şimdi de alırsın o zaman :KK49:
Alamıyorum sorun ordaa :KK45: önceden kalçaya aşağı doğru gidiyordu şimdi alsam da direk göbeğe gidiyor şöyle 4-5 kilo alsam nereye gider acaba diye düşünüyorum :olamaz:

X