Kalıcı fön yaptirip memnun olanlar bakabilir misiniz?

Thallosofili

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
3.319
5.954
Merhaba herkese,bu kalıcı düzlük saglayan metodu kuaförüm önerdi bana.Brezilya fönü degil dedi.Saclarim balyajli .Normalde de cok kuru ve kabaran bir yapısı var.Sac düzlestirici kullaniyorum ara ara, sonuc cok iyi oluyor ama yikaninca pamuk helva gibi kabariyor yine tabii.Kullandigim sampuan ve kremler ,maskeler,argan yaglarinin haddi hesabi yok.Hepsi iyi denilen markalar.Yine de cok ugrastiriyor saclarim beni.Saclari yagli kadinlara hep imrenmişimdir.Her gün yıkarsın olmadi ,kurutup dümdüz cikarsin derim.Ben 15 gün sacimi yikamasam gram yağ yok sacimda ..Genetik ,ailemin de öyleydi hep..Saç yikamak o kadar korkutuyor ki artik beni ,5 dk da yikiyorum ama 2,5 saat ugrasiyorum.Bunlari kuaföre dedigimde ki zaten kendisi de görüyor ,bana kalici düzlük işlemini önerdi.Kimyasal olarak korkularim oldugu gibi bu islemle benim asi saclar nasil düzlesecek hic aklim ermiyor.Her gün onlarca kişiye yapiyor kuaförüm ,gelip gecerken görüyorum.Hatta bahcede yapiyor dumandan dolayi sanirim.Bu işlemi gercekten öneren ve cok memnun kalan arkadaslar tavsiye eder misiniz? Sacinizi yikadiginizda gercekten sonrasi dümdüz fönlü gibi mi oluyor 6 ay? Bu arada saclarim dalgali.Simdiden tesekkurler.

Keratin bakim yaptirdiniz mi hic ? Hem duzelstiriyor hem bakim yapiyor etkiside uzun sure kalici. Tabi iyi bi yerde yaptirirsaniz fiyatlari bayagi yuksek.

Keratin bakim yaptirdiniz mi hic ? Hem duzelstiriyor hem bakim yapiyor etkiside uzun sure kalici. Tabi iyi bi yerde yaptirirsaniz fiyatlari bayagi yuksek.
Evet yaptirdim ,gercekten saci toparliyor ama max 2 ay gidiyor bende.Evet fiyatlari yüksek ki kalici düzlestirme işlemi daha uygun kaliyo toplarsaniz onun yaninda.Benim kuaför kampanya baslatti 1000 tl ye yapiyo şu an kalici fönü ve millet akın akın gidiyo ,yakin oturdugumuz icin görüyorum.Hatta ben komsu oldugum icin 800 e olur demisti 😊

X