Dövme kalici kas kontürünü silmek

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
selamlar
Bozuk yapılmış kaş kontürlerinin silinmesinde tek yöntem solüsyonla işlenerek silme yöntemidir. Yeterki düzgün yapılan yer bulunsun.
Maalesef kaş kontürü uygulamalarında nasıl ki eğitimsiz kişiler piyasaya çıkıp kaş yapıyoruz diye yüzlerce mağdur yarattılarsa aynı olayı silmede de yapmaya başladılar. oysa ki bozuk yapılmış kontürleri bir nebze kapatmak kişi tarafından mümkündür, fakat kontürü sileyim derken verilen hasarı telafi etmek imkansızdır. onun için bu işte uzmanını bulmak çok çok önemlidir. sevgiler

Arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim expigment ise yarıyo. Mu. Siz yazali bayağı. Olmuş ise yaradysa bende kullancam
İlk günüm daha bugun

Ben de yıllar önce bu kaş kontürü yeni çıktığı zamanlarda fırsatlardan alıp Avcılarda biyere yaptırmıştım. Kaçlarımı upuzun ve çatılı bir şekilde simsiyaha boyamıştı. Eve gelip yıkadım hemen ama bazı yerleri geçti bazı yerleri geçmedi alacalı bulacalı oldu. Sonrasında microblading ile düzelttirmeye çalıştım. Tabi onların geçerliliği 1 sene olduğu için sık sık tekrar etmem gerekti. Uç kısımları o kadar aşağı doğru uzuyordu ki kaşım çok düşüktü. Sonra araştırdım ve en azından uç kısımlarını silmek için %25'lik TCA asit kullandım. Aynen anlatıldığı gibi oldu deri soyuldu vs hatta kontur oldukça hafifledi ama yoğun güneş koruyucu kullanmama rağmen o bçlgede iz kaldı. Kaş yapayım derken göz çıkardım. Şimdi de iz tedavisi oluyorum. Gerçekten çok yoruldum. Eşimin kuzeni kontür sildirme eğitimi aldı, doğal bitkisel organik bir ilaçla boyayı kusturan bir işlem yapıyorlarmış. Bugün bana işlem yapacak. Kaşlarımın güncel halini koyuyorum buraya. İşlem yapılıp 15 günlük iyileşme süresi de geçince onu da paylaşırım. Tamamen geçtiğinde iyi bir yere uç kısmı biraz daha kalkık,1-2 sıra kalın iyi bir microblading yaptırmak istiyorum. Yaptırınca onu da paylaşırım :KK66:

IMG-20180512-WA0015 (002).jpg

Ben de yıllar önce bu kaş kontürü yeni çıktığı zamanlarda fırsatlardan alıp Avcılarda biyere yaptırmıştım. Kaçlarımı upuzun ve çatılı bir şekilde simsiyaha boyamıştı. Eve gelip yıkadım hemen ama bazı yerleri geçti bazı yerleri geçmedi alacalı bulacalı oldu. Sonrasında microblading ile düzelttirmeye çalıştım. Tabi onların geçerliliği 1 sene olduğu için sık sık tekrar etmem gerekti. Uç kısımları o kadar aşağı doğru uzuyordu ki kaşım çok düşüktü. Sonra araştırdım ve en azından uç kısımlarını silmek için %25'lik TCA asit kullandım. Aynen anlatıldığı gibi oldu deri soyuldu vs hatta kontur oldukça hafifledi ama yoğun güneş koruyucu kullanmama rağmen o bçlgede iz kaldı. Kaş yapayım derken göz çıkardım. Şimdi de iz tedavisi oluyorum. Gerçekten çok yoruldum. Eşimin kuzeni kontür sildirme eğitimi aldı, doğal bitkisel organik bir ilaçla boyayı kusturan bir işlem yapıyorlarmış. Bugün bana işlem yapacak. Kaşlarımın güncel halini koyuyorum buraya. İşlem yapılıp 15 günlük iyileşme süresi de geçince onu da paylaşırım. Tamamen geçtiğinde iyi bir yere uç kısmı biraz daha kalkık,1-2 sıra kalın iyi bir microblading yaptırmak istiyorum. Yaptırınca onu da paylaşırım :KK66:

Eki Görüntüle 2147384
Şuan ne durumdasınız acaba? Memnun kaldınızmı

20180528_181743 (002).jpg
Şuan ne durumdasınız acaba? Memnun kaldınızmı

İyileşmesi 14 gün sürüyormuş. Şuan kabuklu durumda rengi daha kahverengileşmiş gibi ama kabuklar dökülünce asıl durum ortaya çıkacak :) Ben de merak ediyorum.
Sanırım bir senans daha gerekecek
Yine de güncel durumun fotoğrafını ekliyorum :)

Çok mu koyu yaptılar sana da, resim atsana canım.
Mutlaka bilgi paylaşacağım sizinle.
Ben çektim, kurtulursam başkaları çekmesin bari
5126DF5C-882D-44D6-BD72-6E8FA6E8A12E.jpeg

Hem çok koyu laciverte döndü hemde yamuk yumuk saçlarımın rengini açmak istiyorum ama kaş rengi yüzünden sırıtıyo inceltmek istiyorum ama altlarda kontür var düz kaş şeklinden çıkmıyo

Eki Görüntüle 2151432
Hem çok koyu laciverte döndü hemde yamuk yumuk saçlarımın rengini açmak istiyorum ama kaş rengi yüzünden sırıtıyo inceltmek istiyorum ama altlarda kontür var düz kaş şeklinden çıkmıyo

Benimki de böyleydi evet biraz daha doğal renkler olsa çok kalın değil aslında. Derinin 2 tabaka altına yapıldığı için kan ile karışıp rengi füme oluyormuş. O nedenle çok derine yaptırmamak gerekiyormuş. Benim kaşlarım da gri füme gibi değişik bişeydi,silmek için ilacı verince kahverengi boya çıktı içinden. Kuzenim dedi ki aslında kahverengi boya kullanmışlar ama çok derinde olduğu için rengi değişmiş. o_O

İlginç gerçekten. İlk yapıldığında çok iyi duruyor gibiydi halbuki...

Benimki de böyleydi evet biraz daha doğal renkler olsa çok kalın değil aslında. Derinin 2 tabaka altına yapıldığı için kan ile karışıp rengi füme oluyormuş. O nedenle çok derine yaptırmamak gerekiyormuş. Benim kaşlarım da gri füme gibi değişik bişeydi,silmek için ilacı verince kahverengi boya çıktı içinden. Kuzenim dedi ki aslında kahverengi boya kullanmışlar ama çok derinde olduğu için rengi değişmiş. o_O

İlginç gerçekten. İlk yapıldığında çok iyi duruyor gibiydi halbuki...
İnşallah kurtuluruz

Merhaba arkadaşlar bende 1 hafta önce yaptırdım recep ivedik gibiydi anlatamam yaşadıklarımı ben aynı gün sildirme işlemi yaptırdım bugünde 2. Seansını yaptırdım evet boya geçti tamamen ama yapılan kaşın izi belli ne zaman ve nasıl geçer iz bilginiz varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Ne yaptın ne durumdasın ??
Ilk silme isleminden sonra renkte biraz aaçılma oldu ama tamamen silinmedi. Kuzenim de İzmir'e yerlesti. Aslında bir silme islemi daha yapması lazim. Ben de hazir hafiflemisken iyi bir yerde guzel birsey yaptirsam mı, yoksa bir silme işlemi daha mı yaptırsam kararsız kaldım.

Ilk silme isleminden sonra renkte biraz aaçılma oldu ama tamamen silinmedi. Kuzenim de İzmir'e yerlesti. Aslında bir silme islemi daha yapması lazim. Ben de hazir hafiflemisken iyi bir yerde guzel birsey yaptirsam mı, yoksa bir silme işlemi daha mı yaptırsam kararsız kaldım.
Son halini görebilirmiyim

Ayten Kömürcü var galiba hatta ben ilk ondan randevu almıştım ama kuzenim biz deneyelim deyince iptal ettirmiştim. İsterseniz bir araştırın.
Ben ayten hanıma bir seans gittim gerçekten işinde başarılı ama fiyatları çok yüksek en az 2 seans daha gitmem lazım ama çeyiz düğün hazırlığında bütçem yeterli değil vaktimde kısa ayten hanımın yaptığı işlemi daha ucuza yapan yerler varmı diye araştırıyorum

X