Kalıcı Kızlık zarı dikimi !

handenisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2020
4
12
29
Bir arkadaşımla beraber istanbulda kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyoruz. Maalesef doğuda yaşıyoruz ve bizim için zor ve önemli bir durum. Kalıcı olması ve kesin çözüm vermesi lazım. Lütfen gerçekten yaptırmış ve kalıcı sonuç almış olanlar yardımcı olabilir mi ?

Karşınızdakini enayi yerine koymak oluyor bu..O acıdan düşündüm de oyuzden ole yazdim
İnsanların ne yaşadığını bilmeden yargılamak çok kolay. Çok denedim kime kalbimi açtıysam dürüst olacağım diye söylediğim an ya terk edildim ya da bu durumu kullanmaya çalıştılar bir kere yapmış olduğumuz hata bütün bir hayatımıza sirayet ediyor. Toplumun bize dayatması yüzünden kadın olarak yaşadığımız psikolojik yıkımı düşünmeden yargılamayın lütfen

Bir arkadaşımla beraber istanbulda kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyoruz. Maalesef doğuda yaşıyoruz ve bizim için zor ve önemli bir durum. Kalıcı olması ve kesin çözüm vermesi lazım. Lütfen gerçekten yaptırmış ve kalıcı sonuç almış olanlar yardımcı olabilir mi ?
istanbulu bilmiyorum ama ben bursada yasiyorum burda baris korkmazi duymustum bu konularda bayagi iyiymis istersen bi ona bak

İnsanların ne yaşadığını bilmeden yargılamak çok kolay. Çok denedim kime kalbimi açtıysam dürüst olacağım diye söylediğim an ya terk edildim ya da bu durumu kullanmaya çalıştılar bir kere yapmış olduğumuz hata bütün bir hayatımıza sirayet ediyor. Toplumun bize dayatması yüzünden kadın olarak yaşadığımız psikolojik yıkımı düşünmeden yargılamayın lütfen
Evlenmeden önce cinsellik yaşamak bir hata degil. Size bu şekilde hissettiren bir erkekle hayatınızı birlestirmeyin, sizi terketmesine izin vermeyin, bu tarz zihniyetli erkeklerden anından uzaklaşın derim. Bekar kalin daha iyi böyle dar ve pis düşünceli bir kocanız olacağına. İnsan insan olana değer verir, kızlık zarına degil

Haklısınız yaşadığınız bölgeden şehirden ülkeden dolayı böyle oluyor , bu davranışa itiliyorsunuz her kadın gibi :KK43:
Ama hiç düşündünüz mü belkide yanlış kişiydi hepsi ? ve hepsinden kurtuldunuz ? kaderinizde onlar yoktu ruh eşi hiçbiri değildi ? sizi herşeyinizle kabul etmeyen insan sevmiyordur ve DOĞRU İNSAN DEĞİLDİR.

Doğru olmayan , sizi kıran , üzen , yargılayan , aşağılayan kısaca kötü hissettiren insanları hayatınızda tutmanıza gerek yok çevrenizi değiştirin lütfen.

Sizi hiç kınamıyorum :) herkesin başına gelebilir , kimse ah o zina yapmış o hata yapmış o bakire değil falan filan yargılamasın ! kimse günahsız değil , herkes tecrübe edip ders alıyor hayattan ? kim hatasız ki ?

Yanlış seçimler yanlış kararlar...
Sizi olduğunuz gibi kabul edecek nice yiğitler olacaktır..Onlara rastgelmemiş olabilirsiniz ama bu rastgelmeyeceğiniz anlamına gelmez .
diktirme işlemi yaptırarak kendinize kötülük ediyorsunuz sizin değeriniz zarınız değil..
Yaptığımız Bir (hata)diye adlandırmışsınız çok özürdileyerek sizin tabirinizle yazıyorum
Bir hata başka bi hatayla kapatılmaz

Lütfen Dr Banu Çiftçi'nin bu konu ile ilgili yazısını okuyun. Böyle bir zar yok bile, yapılan işlem ordaki zedelenmiş dokuya bir yara açıp birleşme sırasında kanamasını sağlamak. Daha önce yaşadığınız cinselliği sorun edecek insanları da hayatınıza almayın kendinizi üzmeyin.

Yo hayır diktirmedim düşünüyorum birlikte paylaşımlarda bulunuruz doktor arayışına gireriz sen araştırdn mi

X