Kalıcı Makyaj Kocaeli Gülay Üzlü Şikayet

Ella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
37
31
33
26 yaşımdayım hayatım boyunca böylesine terbiyesiz bir firma ile karşılaştığımı hatırlamıyorum.Hemde henüz daha hiç bir işlem yaptırmadan...

İzmit te kaş kontürü yaptıracağım bir yer ararken kuaförüm bana Gülay Uzlu nun telefonunu verdi.Aradım bilgi aldım fiyat aldım.Fiyat olarak 650 Tl olduğunu söyledi.Düşünüp karar verip daha sonra arayacağımı söyledim.Biraz araştırdım tanıdık bir arkadaşında yaptırdığını görünce ve işlemlerine bakınca gitmeye karar verdim ve randevu almak için 2.kez aradım.Randevu aldım ve ve fiyatı tekrar sordum bu kez 750 Tl dedi telefonda görüştüğüm sekreter.İyide daha önce 650 demiştiniz dedim hayır yanılıyorsunuz böyle birşey demedim dedi.O kadar emin olmama rağmen yinede tamam dedim ve randevu aldım.Ama neden böyle farklı iki fiyat verdiği kafama takıldı ve o yaptıran arkadaşı aradım oda 650 ye yaptıklarını herkese bu fiyatı verdiklerini söyledi.Notlarıma bakınca daha önceki görüşmedede 650 olarak not almışım.Arkadaşım bir yanlışlık olmuştur ben arayıp konuşayım dedi.Aramış ve konuşmuş..

Ama yinede bu farklı fiyat vermeleri kafamı kurcalıyordu.100 TL nin hesabını asla yapmam ve baştan 750 yada 950 dese onuda kabul edecektim.Benim kabul edemediğim verdiği farklı fiyatlardı..Birde işlemi yapan Gülay hanımefendi ile görüşeyim dedim.Randevuma 2 saat kala aradım hanımefendi yoktu .1 saat sonra 3 kez bir numara ısrarla aradı ve açtım Gülay hanımefendiydi arayan.Gayet sakin bir şekilde merhaba ben dememle birlikte oldukça sert bir şekilde tamam tamam biliyorum konuyu falan filan dedi .Neden sesinizi yükseltiyorsunuz dedim.Ve benimle bu şekilde konuşması hoşuma gitmedi bozuldum açıkcası ve rica etsem bugünkü randevumu iptal edebilirmiyiz dedim.Sıktınız ama sakın buraya bir daha gelmeyin ben size işlem yapmayacağım şeklinde bağırıp çağırmaya başladı.Bende siz görürsünüz yazacağım bu terbiyesizliğinizi heryerde dedim ve telefonu kapadım.Arkasına defalarca aradı hakaretleri devam edecekti.Açmadım telefonunu ve bana mesaj atıp aynen '' Sen kimsin lan beni tehdit ediyorsun '' diye bir mesaj gönderdi.

Akşam eşim geldi ona anlattım.Oda birde ben arayıp ondan dinleyeyim dedi.Aradı ve eşim kendini tanıtır tanıtmaz bu seviyesi düşük hanımefendi bu kez başladı ona hakaretler etmeye.Oysa eşimde tıpkı ben gibi gayet ılımlı bir şekilde konuşmasına başlamıştı...Ama konuşturtmadığı gibi onada hakaretler etti..Bu arada telefonlarda görüştüğüm bilgi ve fiyat aldığım diğer muhterem hanımefendide Nermin Çetecioğlu Üzlü ,gelinleriymiş ...

Eğer Kocaeli-İzmit te yaşıyor ve kaş kontürü ,kalıcı makyaj düşünüyorsanız sakın ola Gülay Üzlü ye gitmeyin.Böylesine bir kadına işlem yaptırmadığım ve ona para kazandırmadığım için oldukça mutlu oldum.Dünyanın en güzel kaşını bile yapıyor olsa önce saygı....

Son düzenleme: