Kalıcı Makyaj Uygulamaları kalıcı makyaj s.o.s

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Sanemsnm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
39
4
42
merhaba arkadaşlar kalıcı kaş kontürü ve eyeliner yaptırdım iki gün önce ,tavsiye üzerine gittiğim bir yerdi beklentilerimin çok çok üstünde oldu düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim sonuçta bu kalıcı bir uygulama ve yüz .merak ettiğniz şeyler varsa yanıtlayabilirim ))

Merhaba arkadaşlar, eyeliner ve dipliner yaptırdım yaklaşık 1 ay önce. Önce cesaret edemedim hem nasıl olacağına dair hem de güvenilir bir yer bulmam gerekiyordu. Bir süre araştırma yaptım Kadıköy de New Elegance isimli bir kozmetik şirketi buldum. Görüşmeye gittim. Profesyonellikleri, kalitesi, hijyeni ve güleryüzlülükleri ile beni çok güzel karşıladılar. Çok kısa bir süre içerisinde randevu aldım ve uygulama yaptırdım. Çok memnun kaldım. Özellikle kullanılan malzemeler ve eğitmenlerin profesyonellikleri güvenimi kazandı. Önce nasıl bir model istediğimi anlattım daha sonra uygulamanın nasıl olacağını ve kullandıkları ürünleri anlattılar. Hem eğlenceli hem acısız bir işlem oldu. Çok memnun kaldım. Şimdi de ipek kirpik düşünüyorum. Düşünen varsa güvenle tavsiye edebilirim :)

X