kalın derili burun estetiği ile ilgili düşünceleriniz ve doktor tavsiyeleri?

Kalın derili ve geniş burun kanatları olan bir burun yapısına sahip olan kişilere bilgi ve önerileriniz, doktor tavsiyeleriniz nelerdir?
3. Ayım bitti ameliyat olalım kalın deriliyim kanatlarım çok genişti ucu top gibiydi ve kemiğim vardı açıkçası ben hiç memnun değilim çok mutsuzum burnum istediğim gibi küçülmedi hala Kocaman geliyor ve kanatları kesti ama yine de kanatsız biri gibi durmuyor ayrıca da kemik tekrardan oluştu burnum hala kemerli hibi duruyor ödemlerim o kadar gazla oldu ki hala burnum şiş sanki 1 hafta oldu gibi bence çok iui düşünün kalın deri gerçekten çok zor

Peki kalın derili bir burunun derisini inceltme yolu yokmu? Ameliyat sırasında, Bilenler yazabilirmi

Benim derim çok kalın ve bütün gittiğim doktorlar ameliyatınız çok zor olur deriniz kalın dedi,Ahmet Altıntaş a gittim şükürler olsun Allah'ıma hiçbirşey olmadı ağrı diye bişey hiç olmadı nerdeyse burnumda mükkemel oldu valla resimleri atarım isteyene,ben çok doktora gittim 2 yıldır gitmediğim doktor kalmadı gibi bişey çünkü ameliyattan çok korkuyordum ameliyatı oldum akşama hiç olmamış gibi hayatıma devam ettim.
Lütfen ben de resimlerinize bakabilir miyim

İyi akşamlar, bendr ikinci ameliyatimi oldum banada kalın derili dedi doktor, benim fotograftaki burnumn hali cok guzel ama gercekte hic benzemiyo o fotoya, hic begenmedim,keske olmasaydim cok zordu ameliyat

Kimseyi bu konuda etkilemek istemem çünkü ciddi bir ilaç ama roaccutane cildi incelttiği için dermatologlara görünmek gerektiğini söylemişti Barış Çakır. Forumda ameliyat olmamış ama kullanan biri burnunun küçüldüğünü yazmıştı.

Ben kullandım ameliyattan iki sene önce kullandım pek faydası olmadı bana

3. Ayım bitti ameliyat olalım kalın deriliyim kanatlarım çok genişti ucu top gibiydi ve kemiğim vardı açıkçası ben hiç memnun değilim çok mutsuzum burnum istediğim gibi küçülmedi hala Kocaman geliyor ve kanatları kesti ama yine de kanatsız biri gibi durmuyor ayrıca da kemik tekrardan oluştu burnum hala kemerli hibi duruyor ödemlerim o kadar gazla oldu ki hala burnum şiş sanki 1 hafta oldu gibi bence çok iui düşünün kalın deri gerçekten çok zor
Merhaba bende yeni ameliyat oldum aynı durumdayım rica etsem fotoğraf atabilir misinz ilk haliyle 3 ay sonraki hali arasında ne ladsr bir değişim oluyor merak ediyorum

Ben de kalın deriliyim geniş kanatlı ve burun ucum top gibiydi. 1,5 sene önce ameliyat oldum. Ameliyat öncesi doktorum bana çok bişey farketmeyeceği konusunda uyarmıştı. Kanatlardan daralttı, burun boyunu biraz kısalttı felan ama gerçekten de dediği gibi kendimi tanıyamayacağım felan ne biliyim öncesi sonrası fotosu koyacak kadar bile değişmedi. Ucu sivri bir burun hiçbir zaman olmazmış. Ama pişman mıyım, değilim. Ameliyat zordu evet ben zorlandım ama ameliyat olmasaydım da acabalar kalacaktı kafamda. Artık burnumu böyle kabullendim mecburen :) buarada yukarıda bir arkadaş sormuş deriyi ameliyatta inceltemiyorlar mı diye... bir nebze inceletebiliyorlar ama ince derili kadar yapamıyorlar çünkü bazı kritik katmanlar gidiyor o zaman da doku nekroza uğruyor yani deriyi kaybedebilirsiniz komple...

Merhaba bende kalın derili bir burna sahibim 16 ay oldu lakin burnum da ki ödem hiç inmedi. Sizin ne zaman indi acaba odeminiz

X