kalın derili burun estetiği ile ilgili düşünceleriniz ve doktor tavsiyeleri?

weirdone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
29
12
34
Kalın derili ve geniş burun kanatları olan bir burun yapısına sahip olan kişilere bilgi ve önerileriniz, doktor tavsiyeleriniz nelerdir?

Tuuba890

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2016
975
1.371
Ben kalin deriliyim ve hic tavsiye etmiyorum 2. Ameliyati oldum ve gecmior arkadaslar odemler inmiyor buyuyerek iyilesiyor

Sondor

♪♫ Kanatlarım var burnumda ♫♪
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
396
379
Tesekkür ederim . Doğal burnumun yaklaşık benzeri oldu .Zaten sağlık nedeniyle yaptırdım ben .

Zeynep'in resmini bulup baktım ,onun biraz daha kavisli galiba ..gerçi ben pek ince detayları görmüyorum

Sondor

Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
396
379
kara-sevda-zeynep.png Kara-Sevda-Zeynep-Öldü-mü-Diziden-Ayrılıyor-mu.jpg

Kalın derili mi o da ?

Sondor

Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
396
379
Kalın derili burunlarda sorun nedir ? Yüzeysel bilgim var ancak çok bölük pörçük
Geç oturuyormuş ve çok fazla şekli değişmiyormuş ..bildiğim bundan ibaret

leiaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2017
518
195
Kalın derili burunlarda sorun nedir ? Yüzeysel bilgim var ancak çok bölük pörçük
Geç oturuyormuş ve çok fazla şekli değişmiyormuş ..bildiğim bundan ibaret
hem şişlik daha fazla oluyor hemde aslında burnun büyük gözükmesi içerideki kıkırdaklardan değil derinin kalınlığı yüzünden oluyor minicik burun ucu yapsalarda büyük görünüyor. kalın derininde dereceleri var mesela zenciler aşırı kalın derili oluyor genelde o yüzden ne kadar estetik yaptırsalarda toplu durur asyalılarında öyle

Sondor

Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
396
379
hem şişlik daha fazla oluyor hemde aslında burnun büyük gözükmesi içerideki kıkırdaklardan değil derinin kalınlığı yüzünden oluyor minicik burun ucu yapsalarda büyük görünüyor. kalın derininde dereceleri var mesela zenciler aşırı kalın derili oluyor genelde o yüzden ne kadar estetik yaptırsalarda toplu durur asyalılarında öyle
tesekkür ederim
O zaman sorun yok ,şu anki gibi kalsın yeter
Geçen gün biraz iş yapınca burnum şişti ,sonra arkadaşlarla çektiğimiz resimde burnumun üstü biraz kabarık çıkmış .ama sonra indi ..herhalde ilk bir kaç ay böyle olması normal ..