Saç Şekillendiriciler KALIN TELLİ saclar için düzleştirici

hangi düzleştirici

• babyliss

OY: 7 29,2%
  • philips

OY: 7 29,2%
  • remington

OY: 5 20,8%
  • braun

OY: 5 20,8%

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .
aynı dert benddede var.bana bu tür modeller çok vakit kaybettirecek gibi geliyor birde tutam tutam ayırarak yapmak zor değilmi arkaları fln nasıl yapacaz.rowentanın elita modeli çıktıya hani makinanın ucuna takıyosun tarağını,tarar gibi düzleştiriyormuş.bende onu alsam diye düşünüyorum ama ne kadar iyi acaba bilemiyorum.rowentanın bu modelini kullanan varsa paylaşsın lütfen.

aynı dert benddede var.bana bu tür modeller çok vakit kaybettirecek gibi geliyor birde tutam tutam ayırarak yapmak zor değilmi arkaları fln nasıl yapacaz.rowentanın elita modeli çıktıya hani makinanın ucuna takıyosun tarağını,tarar gibi düzleştiriyormuş.bende onu alsam diye düşünüyorum ama ne kadar iyi acaba bilemiyorum.rowentanın bu modelini kullanan varsa paylaşsın lütfen.

tatlım ben senn dediğin tarz seyleri denedim ama inan ööle kabarıo sac ve yoluk tavuga dönüos biz kalın telliler kolay olmuo bzm için yani.bi ara sac düzleştiricisi kullndım ben ilk zamnalr fena deildi amma sonra hiç olmadı ucus bişeydi zaten.şimdi ii bişey almak stiyorum o yüzden de kk bayanlarına danısayım diye bu topiği açtım.

2 yıl öncenin konusu, remington düşünüyorum ben, hangi modeli tavsiye ederisiniz.saçlarım gür kalın telli.. s6500 olabilir diyorum ama ince plakalı.9500 de olabilir diyorum .. başka , ne gibi tavsiyeleriniz var. şimdiden tşk ederim

benimde saçlarım kalın telli kuru gür ve kıvırcık
bir çok markayı denedim rowenta vs
ama 3 yıl önce buldum ben doğru düzleştiriciyi "babyliss"
ince plaka olandan aldım seramik plaka hala tıkır tıkır çalışıyor

benimde saçlarım kalın telli kuru gür ve kıvırcık
bir çok markayı denedim rowenta vs
ama 3 yıl önce buldum ben doğru düzleştiriciyi "babyliss"
ince plaka olandan aldım seramik plaka hala tıkır tıkır çalışıyor[/QUOT

benim kafama tek takılan ince plaka olması, ince plaka kalın telli gür saçı uğraştırır gibi geliyor. sen 3 yıldır memnunmuşsun.. ben çok araştırdım remington daha çok tavsiye ediliyor..ince plaka olmasını da takmazsam s6500 alacağım hem bukle de yapıyor.cevabın için tşkler canım

bende yakın zamanda remington 9500 aldım ve çok memnunum
herhalde daha ince plakalısı yoktur
saçlarım gür ve kalın telli kuaförler illallah ediyor ookadar yani
ben daha önce kalın plaka kullandım ama ince plakada hiç zorlanmadım bişey farketmiyor ayrıca okadar güzelki saçta kayıp gidiyor belimde olan uzun saçlarım 15-20 dakikada dümdüz yada dalgalı nasıl istersem öyle
fişe takar takmaz hazır ısınmasını beklemek gibi bir sorun yok
bence remington saç için yaratılmış
saç için arayışta olanlar en azından denesinler yoksa başka bir marka aldıklarında deneme imkanı olursa çok üzülürler :)

bende yakın zamanda remington 9500 aldım ve çok memnunum
herhalde daha ince plakalısı yoktur
saçlarım gür ve kalın telli kuaförler illallah ediyor ookadar yani
ben daha önce kalın plaka kullandım ama ince plakada hiç zorlanmadım bişey farketmiyor ayrıca okadar güzelki saçta kayıp gidiyor belimde olan uzun saçlarım 15-20 dakikada dümdüz yada dalgalı nasıl istersem öyle
fişe takar takmaz hazır ısınmasını beklemek gibi bir sorun yok
bence remington saç için yaratılmış
saç için arayışta olanlar en azından denesinler yoksa başka bir marka aldıklarında deneme imkanı olursa çok üzülürler :)

ben de remingtondn başka düşünmeyeceğim.çok güzel yazmışsın.. zaten 2 seçenek arasında kkkaldım s6500 ve 9500 ikiside ince.. saçların gürmüş benimki gibi ince ve kalın farketmiyormuş , o güzel, ben de kalın plaka mı almalıyım düşüncesinden kurtuldum.. s6500 bukle yapmak da çok kolay oluyormuş 90 tlye gördüm bu modeli... seninki inci pırıltılı gibi bir şeydi galiba ne fark var acaba..

ben de remingtondn başka düşünmeyeceğim.çok güzel yazmışsın.. zaten 2 seçenek arasında kkkaldım s6500 ve 9500 ikiside ince.. saçların gürmüş benimki gibi ince ve kalın farketmiyormuş , o güzel, ben de kalın plaka mı almalıyım düşüncesinden kurtuldum.. s6500 bukle yapmak da çok kolay oluyormuş 90 tlye gördüm bu modeli... seninki inci pırıltılı gibi bir şeydi galiba ne fark var acaba..

evet benimki siyah incili diye satılıyor
katman olarak saça daha az zarar veriyormuş denedikten sonra farkettim diğer düzleştiricileri kullandıktan sonra banyoda saçım çok sertleşiyordu ama bunda öyle değil saçım düzleştirmeden önce nasılsa öyle kalıyor
bukle yapmakta çok kolay
bende remingtonun maşasıda var ondanda çok memnunum,iyiki almadan önce burdan araştırmışım remingtonla tanıştıran bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum
eğer biraz daha fazla vermeyi göze alıyorsan benimkinden al
en son çıkan modeli olduğundan uzun süre kullanmayı planlıyorum ben :)
inşallah sende çokkk memnun kalırsın :KK34:

X