Kalıplar

858498678968243933.jpg
858498678968243939.jpg

858498678968243945.jpg

opuyorumnanaktandikişim geldi kızım bunları görünce.teşekkürler,emeğine sağlık.devamını merakla bekliyorum,sevgiler...alkisalkisalkis

eneğine sağlık nerden buldun bunları arkadaşım.özelden söylesene bi zahmet

opuyorumnanaktandikişim geldi kızım bunları görünce.teşekkürler,emeğine sağlık.devamını merakla bekliyorum,sevgiler...alkisalkisalkis

Hemen pazartesi kumaş alıp dikimeye başlıyosun ve diktiklerinin resminide ahanda ben diktim deyip ekliyosun vereliniortak anlaştık .merakla bekliyoruz ozman hihoyyyt
eneğine sağlık nerden buldun bunları arkadaşım.özelden söylesene bi zahmet

sır sır kaydirigubbakcemile3 vermem aldığım adreslerii .alıntı yaptığım yrleri yazmıştım arkadaşım picasa web albümleri. goggle aratırsan bulursun kolay gelsin :icecream:

ah ah mehalimcim,bir yaşında bebişim var ve çok yaramaz.kızım sbs yi bi atlatsın,söz veriyorum dikip koyacam buraya.sevgilerimle.(bebişimi kızım bakınca,dikiş dikebilirim o zaman.)

merhaba eklediğiniz kalıp örnekleri hoşuma gitti,bende amatör olarak (sadece kendime yapıyorum) modelistlik yapıyorum,resimlerin kaynağını da söyleseniz hoşumuza giden kalıpları bizde alsak çok sevinirim,picasa demişsizniz fakat ordan birşey bulamadım,şimdiden teşekkürler

mustang rica etsem bana pantolon kaliplarinin buyuk resimlerini gonderebilir misin?

ah ah mehalimcim,bir yaşında bebişim var ve çok yaramaz.kızım sbs yi bi atlatsın,söz veriyorum dikip koyacam buraya.sevgilerimle.(bebişimi kızım bakınca,dikiş dikebilirim o zaman.)

ahhh ahhhh oğlumgamyoncuiremsu 2 yaşına girdi ama benden başka kimseyle durmadığı için dikiş dikmek hayal oldu yaaa.bikaç kez teşebbüs ettim ama kalpları yırttı,kumaşları dağıttı vs. vs.bü yüzden sözümde duramadım malesef.mafoldumben :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

X