Tatlı Tarifi Kalıpta Kırmızı Güller ( Resimli )

Süper yaa Bayıldım Hem ne kadar kolay hem de ne kadar şık görünüyorlar

Aynı tarifi kelebekli, kalpli kalıplarla; degişik gıda boyaları ile deneyip bebeğimin mevlüdünde sunmayı düşünüyorum. Resim paylasırım muhakkak..

tarifi deneyen arkadaşlar acaba çiçekli teflon kalıpla yaparsam çıkarırken sorun olurmu .

Canim silikon kaliptan başkasında denemedim ben ama çıkması zor olabilir bence

ok cnm. ozaman alışverişe çıkınca kalıp alayımda denerim hemen

Kalıbın linkini vermiştim.Tantitonidekinden ben cok memnunum.Hem de öyle adi silikonlardan degil.Saglıklıymış..1 tane kalıp yeterli oluyor.Bu tariften 30-40 tane cıkıyor.Dondurucuda 5 dk bekleyince tablet gibi cıkıoyr ben onun için 2.bir kalıba gerek duymadım.Bu aksam eşime de hazırladım.Çok begendi:KK56:

Ellerinize sağlık, süper görünüyor. Ben de yılbaşı için kalplisini müstakbel nişanlıma yapmak istiyorum. Yalnız bir şey takıldı aklıma. Hamuru kalıba yerleştiriyoruz. Sonra kalıpla birlikte mi buzdolabına koyuyoruz? O zaman her parça için beşer dk beklemek mi gerekiyor?

Aynen cnm kalıpla birlike buzluga at vebeklet. Ben garanti olsun diye 10-15 dk beklettim daha rahat ayrıldılar kaliptan

$2012-12-29 07.04.14.jpg $2012-12-28 21.32.17.jpg $2012-12-29 07.04.02.jpg
Aynen cnm kalıpla birlike buzluga at vebeklet. Ben garanti olsun diye 10-15 dk beklettim daha rahat ayrıldılar kaliptan

Ben de yaptııımmm :) Herkes bayıldı. İnternette satılanlardan daha güzel olmuş dediler. Tarif için tekrar teşekkürler :)

X