Kaliteli ve sorunsuz bir casus yazilim.

D

DE-mates

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DE-mates
Turkce dil destekli pc yi kasmayan ve sorun cikartmadan istediginiz an aktifleyip dilediginiz zaman sorunsuzca kaldira bileceginiz programa ulasilmasini engellemek icin sifreleme olanagi saglayan bizzat denemis ve onaylanmis bir casus yazilim .

Not : Programi gizli moda almadan once mutlaka kendinize program icinde belirtilmis kisa yol olusturma seceneklerinden birini secin ornek olarak ben alt+s kullaniyorum aksi halde program gizlendiginde yeniden goruntulamak cok zahmetli olabilir.Mutlaka kisa yol secip onaylayin ve daha sonra gizle secenegini kullanin programi kurdukdan sonra kullanmak ve gizlemek icin acele etmeyin ve icindeki tum secenekleri dikkatlice okuyun ardindan dilediklerinizi secin.Program demo lisanslidir bende tam surumu yok 30 gunluk kullanim suresi var 30 gun sonunda isterseniz yeniden kaldirip kurarsiniz.Ama aydinlanmak icin 30 gun yeter sanirim:1yes2:

Siteye yukleyemedim buradan indirebilirsiniz.
Link:
Link Silinmiştir.

• Konu Sahibi DE-mates
biz bu programı kurduk yanlız çok fazla bişey kaydetmiyor.mesela chat konuşmalarını msnyi kaydetmiyor.Başka bir ayarı falan mı var acaba?yardımcı olursan sevinirim demet...

X