KALİTESİ Düşük embriyo transfer olanlar ?

rosemihra

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2023
129
35
30
5. Gün blastokist 2 embriyo dondurdular kalitesi çözüldüğünde ilerler dedi doktor . Ama aklıma takıldı 5. Gün düşük kalite transfer olanlar var mı ???

Hmm bizde 5 te dondurmuştuk direk harf söylediler. Bir tanesini dondurmadılar 5 e geldi ama kalitesi kötü gebelik oluşturma ihtimali yok gibi dediler. İhtimal olmasa dondurmazlardı bence

En iyi kalite embriyonun bile tutmama ihtimali var. Eğer maddi durumunuz elveriyorsa biraz daha sayı adına bir iki tur daha deneyebilirsiniz. En azından 2.çocuk için bile embriyonuz kalır

En iyi kalite embriyonun bile tutmama ihtimali var. Eğer maddi durumunuz elveriyorsa biraz daha sayı adına bir iki tur daha deneyebilirsiniz. En azından 2.çocuk için bile embriyonuz kalır
Maddiyatın el veriyo ama bizden çıkan embriyo en kalitelisi 5.gün 3bc olmuştu :) bir de bunlar . 3bc tutmuştu kalbi durdu

Maddiyatın el veriyo ama bizden çıkan embriyo en kalitelisi 5.gün 3bc olmuştu :) bir de bunlar . 3bc tutmuştu kalbi
İnsan az sayıyla transfere de korkuyor 😊 inşallah bunda güzel sonuçlar alırsınız. Bizde havuz yapmaya çalışıyoruz 1-2 tane daha olursa diye

İnsan az sayıyla transfere de korkuyor 😊 inşallah bunda güzel sonuçlar alırsınız. Bizde havuz yapmaya çalışıyoruz 1-2 tane daha olursa diye
Aa öyle mi . Sizinde mi amh düşük ? Benim hem amh düşük eşiminde Sperm sayısı düşük . 6 yumurta çıktı ama işte 2 kaldı .

Amh 0,01 benim çok çok düşük. Bakalım inşallah devamı gelir de dondururuz. Bu ay folikül görülmedi hatta geçen ay toplama yapılmıştı. İnşallah çıkar korkuyorum bundan sonra böyle mi olacak yoksa bu aylık bişey mi diye

X