Kalkık burun ucunu indirmek istiyorum.

Yaşamadan kabullenmek zor olacak sanırım. En azından göz alışıyor bir süre sonra. Teşekkür ederim

Bende aynı durumdayım dışarı çıkmak bile istemiyorum mahvoldum sürekli ağlıyorum

Yaklaşık 2 ay önce revisiyon oldum ki olmaz olaydim. Burun ucuma kikirdak doldurmuş. Tecrübesi olanlar cevaplarsanız çok sevinirim. Burun ucuna koyulan kikirdak çıkarılabilir mi? Benzer durum yaşayan ya da bilgisi olan var mi

Selam, neden revizyon oldunuz? Kalkıklığa göre mi?

Merhaba, ben de aynı durumdayım burnum çok kalkık ve burun deliklerim önden gözüküyor. Açık piezo ameliyatı oldum 3 hafta önce. Umarım iner ama psikolojim çok bozuldu. Sizlerde durum nasıl fotoğraf atabilir misiniz acaba?

Merhaba özelden atel çıktıkran sonra ve şu an ki halini atabilir misiniz benim çok kalkık olduğu için düşse bile istediğim seviyeye ineceğini düşünmüyorum ki çevremde herkes çok kalkık diyor
Merhaba ben de su an aynı durumu yaşıyorum 3. Ayda doktorun asistani inmezse indiririz ama iner dedi. İnse bile benim de istediğim seviyede olmayacak bu yüzden eski halini çok istiyorum zaten çok seviyordum burnumu ve ucuna nolur karışmayın dedim. Yine de karışmış çok kötüyüm hayatımın hatasını yaptım ama 3 ayda şükür düşürerek eski haline biraz benzeyecek

Merhaba canim bende ameliyatimin 18.günündeyim aynen senin durumundayım şu an psikolojim berbat insanların içine çıkamıyorum ameliyat öncesi özellikle belirttim doğal olsun kalkik dik bir burun asla istemiyorum

Merhaba canim bende ameliyatimin 18.günündeyim aynen senin durumundayım şu an psikolojim berbat insanların içine çıkamıyorum ameliyat öncesi özellikle belirttim doğal olsun kalkik dik bir burun asla istemiyorum
Merhaba benim doktorum 3. Ayda indiririz dedi siz de konuşun isterseniz çünkü ben ucunun degismesini istememistim burun ucum düşüktü ama çok seviyordum sadece küçücük bir kemer var diye hayatımın hatasını yaptım. Günlerdir ağlıyorum ve öğretmenim ben 9 gün sonra insan içine nasıl çıkacağım bilmiyorum. En azından indirdikleri zaman önden burnum eski haline benzer umuduyla 3 ay yaşamaya karar verdim.

Arkadaşlar ameliyatin daha çok basindasiniz hemen neden karalar bağlıyorsunuz ki inanın iniyor indikten sonrada keşke biraz daha kalkık dursaydı diyeceksiniz. Burnun oturması en az 9 ay ödemdi oydu buydu derken 2 seneden önce asla oturmuyor o sebeple biraz sabırlı olun siz kendinize kötü yorum yaparsanız çevrenizdekilerde sizden cesaret alıp moralinizi daha da bozar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…