Kalp atışı yok

incitanesi45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
13
5
23
Merhaba pazartesi 6+5 haftalık iken beta hcg 38 bindi kese 20mm ve bebek 2mm e yakındı. Ama kalp atışı yoktu. Doktorum haftaya duyulmazsa kürtaj dedi. Vajinal ultrasonla da göremedi. Pıhtılaşma sorunum olduğu için oksapar iğne kullanıyorum. Bu şekilde olup da kalp atışını duyan var mı :KK43:

Allah bir avazda kurtarsın. Bende de 5. haftada HCG 63bin, bebek boyu 1.9mm idi.
Uygulamada 33.gün kalp atışı olur yazıyordu bu beklentiyle gittik. Fakat doktor iki hafta sonra gelin dedi.
Özel durumunuzu bilmiyorum,

Allah bir avazda kurtarsın. Bende de 5. haftada HCG 63bin, bebek boyu 1.9mm idi.
Uygulamada 33.gün kalp atışı olur yazıyordu bu beklentiyle gittik. Fakat doktor iki hafta sonra gelin dedi.
Özel durumunuzu bilmiyorum,
İnşaAllah duyulur sizinki de. Benim 7.haftaya yakın bebek boyutu 2mm baya geride

Merhaba pazartesi 6+5 haftalık iken beta hcg 38 bindi kese 20mm ve bebek 2mm e yakındı. Ama kalp atışı yoktu. Doktorum haftaya duyulmazsa kürtaj dedi. Vajinal ultrasonla da göremedi. Pıhtılaşma sorunum olduğu için oksapar iğne kullanıyorum. Bu şekilde olup da kalp atışını duyan var mı :KK43:
Aynı durumu ben yaşadım maalesef bebek 9 haftalık olması gerekirken 6+5 de kalmış kalp atışı Yoktu Salı günü kürtaj oldum

Aynı durumu ben yaşadım maalesef bebek 9 haftalık olması gerekirken 6+5 de kalmış kalp atışı Yoktu Salı günü kürtaj oldum
Çok geçmiş olsun. Benim de daha önce 1 kürtaj ve 1 düşüğüm oldu . Çok şükür bunda kalp atışı duyduk geç döllenme dedi doktor bebiş 6+1 di umarım bayramdan sonra duyarım tekrar. İnşaAllah sağlıklı bebişlerimiz olur🤗

Çok geçmiş olsun. Benim de daha önce 1 kürtaj ve 1 düşüğüm oldu . Çok şükür bunda kalp atışı duyduk geç döllenme dedi doktor bebiş 6+1 di umarım bayramdan sonra duyarım tekrar. İnşaAllah sağlıklı bebişlerimiz olur🤗
Çok sevindim sizin adınıza sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah 🙏 sizde herhangi bir sorun yoktı demi 🫶

Çok sevindim sizin adınıza sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah 🙏 sizde herhangi bir sorun yoktı demi

Çok sevindim sizin adınıza sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın inşallah 🙏 sizde herhangi bir sorun yoktı demi 🫶
Benim zaten başlı başına Haşimato ve hipotiroidim ve kalp hastalığım vardı. Bana genetik testten önce tiroid düşük yaptırıyo dediler genetik testte de doğuştan pıhtılaşma çıktı. 6lı trambofili panel testi yaptırdık. Sonra pıhtılaşmadan dediler . En son da insülin direnci çıktı ben de kilo veremiyordum. Tiroidimi düzelttim önce glutensiz beslenerek. Gebe kalmadan önce şeker ilacı kullanmaya başladım. Gebe kaldığım anda da kan sulandırıcı hap keseyi gördüğümüz gibi iğneye geçiş yaptık. Şeker ilacını da insülin iğnesiyle değiştirdik. Yani uğraştık baya umarım bu sefer gelişir

Merhaba sanirim sizin bebeginiz bir hafta geriden gelmis benimde bebegim 7+3 gorunmesi gerekirken 6 haftalik gorunuyormus. Sizin gebeliginizde insallah hersy yolundadir. Kalp atisini duydum ama dakikada 94 atiyor zayif dedi doktorum. Bebegimde henuz 3.56 mm :KK43:

X