Kalp atışı...

İçimi rahatlattiniz teşekkür ederim ilk hamileliğim olduğu için endiseliyim düşünmeden edemiyorum 2 hafta nasıl dayanicam bilmiyorum
Benimde ilk hamileliğim inanın gebelik boyunca her türlü şey akla geliyor şimdi kalp atışı sonrasında sağlıkla ilerleyecek mi düşüncesi.. 🥺o yüzden sabretmek ve iyi düşünmek lazım inşallah kalp atışını duyarsınız ve tüüm süreciniz güzel geçer endişelenmeyin🤲🏻

Benimde ilk hamileliğim inanın gebelik boyunca her türlü şey akla geliyor şimdi kalp atışı sonrasında sağlıkla ilerleyecek mi düşüncesi.. 🥺o yüzden sabretmek ve iyi düşünmek lazım inşallah kalp atışını duyarsınız ve tüüm süreciniz güzel geçer endişelenmeyin🤲🏻
Çok teşekkür ediyorum inşallah 🙏

Canım korkma biz de 7 haftadan sonra duyduk şimdi 31. Haftamızdayz erkenden gelmeye çalışıyor bizimki. İçini ferah tut gayet normal ben de özele gidiyorum başından beri
Bugun başka bi doktora gittim. Dünkü doktor karından bebeği göremeyip alttan bakıp görmüştü bugün ki doktor ise karından direk bebeği gördü yok kesesi falan hersey haftayla uyumlu aslında ama kalp atışı göremiyorum dedi. Belki geç dollenmedir 1 hafta daha bekleyelim dedi yine göremezsek duyamazsak alınacak dedi. Hafta ile uyumlu ise nasıl gec dollenme olacak onuda sormayı unuttum

6+3 hamileyim. Özele gidiyorum. Doktor kalp atışı için çağırdı bugün net duyarız dedi. Bi umutla girdik ama duyamadı. Haftaya gel dedi yine duyamazsam başka şeyler konuşuruz sıkıntı vardır dedi. Moralim aşırı bozuldu bebeğime bisey mi oldu ? Bu haftalarda veya 7 . Haftasında duyan var mı? İlk gebeligim bide acemiyim
benimde 8 haftada karından duyuldu,karın yağım oldugu için duyulmamıstı

6+3 hamileyim. Özele gidiyorum. Doktor kalp atışı için çağırdı bugün net duyarız dedi. Bi umutla girdik ama duyamadı. Haftaya gel dedi yine duyamazsam başka şeyler konuşuruz sıkıntı vardır dedi. Moralim aşırı bozuldu bebeğime bisey mi oldu ? Bu haftalarda veya 7 . Haftasında duyan var mı? İlk gebeligim bide acemiyim
Bende 6+3 de duydum ama vajinal ultrason ile

Moralini sakın bozma ben 8+3 de duydum 6 haftalıkken gitmiştim duyulmamıştı aspirin vermişti doktorum. Sonra girince duyduk küçük olabiliyorlar biraz sabırlı olup beklemen lazım eğer sağlıklı bir bebek değilse düşecektir teslim olup beklemek en güzeli keyfini çıkar büyümeye çalışıyor 🙏🏻

Moralini sakın bozma ben 8+3 de duydum 6 haftalıkken gitmiştim duyulmamıştı aspirin vermişti doktorum. Sonra girince duyduk küçük olabiliyorlar biraz sabırlı olup beklemen lazım eğer sağlıklı bir bebek değilse düşecektir teslim olup beklemek en güzeli keyfini çıkar büyümeye çalışıyor 🙏🏻
Baaka doktora gittim dun 8 haftalik dedi kalp atisi duydu. Ya doktor heralde söylerdi gaziosmanpasanin en iyi doktoruna gittim öyle söyleyebilirim. Hersey normal bi sorun yok dedi bana ama içime dert oldu bir kere hala rahat değilim 🥺

X