Kalp atışı...

duru1503

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
728
251
26
6+3 hamileyim. Özele gidiyorum. Doktor kalp atışı için çağırdı bugün net duyarız dedi. Bi umutla girdik ama duyamadı. Haftaya gel dedi yine duyamazsam başka şeyler konuşuruz sıkıntı vardır dedi. Moralim aşırı bozuldu bebeğime bisey mi oldu ? Bu haftalarda veya 7 . Haftasında duyan var mı? İlk gebeligim bide acemiyim

Vajinal ultrason ile baktırsaydınız belki duyulurdu. Normalde 6. Haftadan sonra duyuluyor diye biliyorum ama geç duynlar da varmış. Sağlıkla gelsin inşallah

Hayırlısı olsun beklemekten başka yapıcak bir şey yok maalesef. Başka doktora da gidin isterseniz

6+3 hamileyim. Özele gidiyorum. Doktor kalp atışı için çağırdı bugün net duyarız dedi. Bi umutla girdik ama duyamadı. Haftaya gel dedi yine duyamazsam başka şeyler konuşuruz sıkıntı vardır dedi. Moralim aşırı bozuldu bebeğime bisey mi oldu ? Bu haftalarda veya 7 . Haftasında duyan var mı? İlk gebeligim bide acemiyim
Canım korkma biz de 7 haftadan sonra duyduk şimdi 31. Haftamızdayz erkenden gelmeye çalışıyor bizimki. İçini ferah tut gayet normal ben de özele gidiyorum başından beri

Bende 7+5 te duymuştum ondan önce duyulmamıştı paniklemiştim 🥹sizde korkmayın inşallah haftaya duyarsınız ilk haftalar böyle şeyler olabiliyor

Birde birsey sormak istiyorum bu haftalarda kalp durması yaşayan bazı kadınlar okudum kalp durduktan sonra kanama ile düşük oldu falan dediler yani benim lekelenmem olmazsa sıkıntı yok anlamına mı geliyor

Birde birsey sormak istiyorum bu haftalarda kalp durması yaşayan bazı kadınlar okudum kalp durduktan sonra kanama ile düşük oldu falan dediler yani benim lekelenmem olmazsa sıkıntı yok anlamına mı geliyor
İnanın bunu bende çok soruyorum. Kanama olmadığı sürece sağlıklimidir? Yoksa hiçbir belirti vermeden bişi olabilirmi Allah korusun.

Bende 7+5 te duymuştum ondan önce duyulmamıştı paniklemiştim 🥹sizde korkmayın inşallah haftaya duyarsınız ilk haftalar böyle şeyler olabiliyor
İçimi rahatlattiniz teşekkür ederim ilk hamileliğim olduğu için endiseliyim düşünmeden edemiyorum 2 hafta nasıl dayanicam bilmiyorum

Devlete karnim agriyo diye gitsem mesela acilde bakarlarmi ultrasonla
Çoğu acilde ultrason yok. Ayrıca doğru teşhis için doğru beyan önemli. Kadın doğum olan bir acile giderseniz kesin bakarlar. Bugün biraz kötüyüm, kalp atışını duymak istiyorum derseniz bakarlar.

X