kalp atışı :)

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
41
arkadaşlar bu akşam dr gidicem 5+5 yani 6 haftayı bitirmek üzereyim 6haftada kalp atışlarını gördünüz mü ? :uhm:

biras erken galiba yinede bilmiyorum biz 8. haftada kalp atısını duyduk canım

merak ediyorum napıyım korkuyorumm endişeliyim

korkma dua et :Saruboceq: o sana tutunucaksa dört elle sarılır merak etme... opuyorumnanaktan endişelenme stres olmakii terslik olmasın :teselli: haklısın kafaya takmakla ama güzel olucagını dusun herseyın :1hug:

evet ben 6+2 iken görmüstüm...neden duyduk diyolar anlamiyorum daha duyulmazki o haftada kalp atisi o duymak degil görmek....yanlis bilgi vermeyin cünkü ben burda görmüstüm birisi yazmis duydum kalp atisini..doktora gittim biz sadece gördük ve ben 1 hafta endise dolu oturdum ben niye duyamadim diye...onun icin o haftada duymak olmaz...ve arkadasim bazilarininki 8. haftada bile ancak görülürmüs korkma

6 hafta biraz erken duyman için Benimki 6.haftada değil 8.haftada duyuldu..Bu hafta hayırlısı ile keseyi görebilirsiniz..

canım banada 6. haftadan sonra gel edi ben biraz bekledim 8 haftaya yakın gittim her ihtimale karşı garanti olsun diye...

ben de 5.haftada göremedim kalp atışını.önümüzdeki hafta gideceğim bakalım inşallah görürüz.

6.haftada vajınal ultrasonla duymustum. darısı basına canım...

=
6+4 de duymustum arkadasim 6+2 de duydu, gormek degil kulaklarimizla duymak, yani duyulur. ama herkesin erkenden duyulcak diye de birsey yok daha gec de duyulabilir.

ben 7 haftalık hamileğim keseyi gördük ama başka bişey görülmedi acaba bende sorun mu var? çok endişeleniyorum

ben 5+3 iken duymuştum umarım sen de duymuşsundur ama daha geç haftalarda duyulması da normalmiş doktor seni yönlendiriyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…