Kalp atışı ♡

Brlm00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
705
334
Kizlar merhaba sali gunu bebegimin gorunmedigini soylemistim size bugun gittim baska dr.a mucize gibi 2 gun icinde hem kendisini gordum hem pit pit kalp atisini ♡ o kadar farkli bi duyguki sukurler olsun rabbim bu duyguyu hepinize yasatsin insallah suan 6+1 misiz :)

Kizlar merhaba sali gunu bebegimin gorunmedigini soylemistim size bugun gittim baska dr.a mucize gibi 2 gun icinde hem kendisini gordum hem pit pit kalp atisini ♡ o kadar farkli bi duyguki sukurler olsun rabbim bu duyguyu hepinize yasatsin insallah suan 6+1 misiz :)
gozun aydin canim sevindim.bak o kadr da stres yaptin.gerci yapmaktada haklisin insan korkuyo.saglikla al kucagna insallah

Masallah cnm. Bende geçen hafta kontrolum de kalbini görmüştüm ancak bebek daha yeni oluşmaya baslamis dedi ve beyaz benekleri gösterdi. 10 martta tekrar kontrol var bakalım inşallah bende duyabilirim atışları 10 martta 7 haftalik olacağız. Ne mutlu sen erkenden duymussun. Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

Bi kaybim olunca insan evham yapmadan duramiyoki canim ama sukurler olsunki minik kalbini gordum dunyalar benim oldu cok sagol kuzum
hepimiz oyleyz kuzum.bisey olmasn diye parmakalrmzn ucunda yuruycez nerdeyse.ben kendimden cok korkuyrm kocis beni pammiklara sarsin:))) insallah cinsiyetni ogrendgmz gunu de goruruz yazarsin buraya canim

Benim de bi düsüğüm var daha oncede simdilik sadece keseyi gorduk insaah ben de kalp atisini duyarim bu sefer. Senin SAT ne zamandi canim ben kalp atisi icin ne zaman gitsem bilemiyorum.

Benim de bi düsüğüm var daha oncede simdilik sadece keseyi gorduk insaah ben de kalp atisini duyarim bu sefer. Senin SAT ne zamandi canim ben kalp atisi icin ne zaman gitsem bilemiyorum.
Canim kalp atisini duymus bebegi de gormussundur heralde dimi ?

Ben de cok tedirgindim.ama tedirgin olmayi gerektircek hicbisey yok cunku kalp atisini duysan bu kez de ya kalbi durursa diye korkuyosun. Hersey olcagina variyo akisina birak cok onemseme boswer :)

X