Kalp durması

samsunlu5555

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2022
749
123
22
Normalde 11 haftalık olmadı gerekirken büğün 9+4 de kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj yapılcak yaşayan varmı çok kötüyüm

Normalde 11 haftalık olmadı gerekirken büğün 9+4 de kalbinin durduğunu öğrendim kürtaj yapılcak yaşayan varmı çok kötüyüm
Üzgünüm duyduğum üzücü haber için. Bu zor zamanında yanında olmak için buradayım. Kendine şefkatle yaklaş ve destek almayı düşün. Sağlık ve iyilik sana geri döner, umutsuzluğa kapılma. :KK43:

8 ay önce 8. Haftanın sonunda aynı şeyleri yaşadım. Çok iyi anlıyorum seni. Ne dersem diyim acını yaşaman gerekecek atlatman için. Ama geçicek bunu söyleyebilirim sana. Zamana ihtiyacın var. Eşinin desteği çok önemli. Olumsuz hiçbir şeye kapılma lütfen. 8 ay geçti ve ben yine hamile kaldım. Zamana bırak lütfen her şey çok güzel olcak. Her şeyin bir sebebi var sizin için daha iyisi olması için

Hepinize çok teşekkür ederim bu benim 3. Kaybım artık yoruldum kan pıhtılaşması için iğne kullanıyordum zaten genetik test yaptırmayı düşünüyorum

Hepinize çok teşekkür ederim bu benim 3. Kaybım artık yoruldum kan pıhtılaşması için iğne kullanıyordum zaten genetik test yaptırmayı düşünüyorum
Çok üzüldüm sizin adınıza. Ben de 20. Haftada kaybımdan sonra bi kimyasal, bir düşük geçirdim ama pıhtılaşma için iğne kullanamadan düştü değer. İğne kullansak dahi kalbi durma ihtimali var yani

X