Kalp krizi korkusu

Anksiyeteden olabilir, panik atak olabilir. 15 yaşında belirti verecek bir kalp hastalığınız olsaydı testlerde çıkardı, doktorunuz tarafından bilgilendirilirdiniz diye düşünüyorum. Devam ederse psikiyatri randevusu alın onlar daha faydalı önerilerde bulunacaktır. Endişelenmeyin

Psikolojik ama mutlaka destek alın çünkü insan psikolojik olduğunu bilmesine rağmen bu belirtileri yaşayabiliyor

Anladım, çok sağolun.

Psikolojik ama mutlaka destek alın çünkü insan psikolojik olduğunu bilmesine rağmen bu belirtileri yaşayabiliyor
Evet psikolojik olduğunu bildiğim halde yaşamaya devam ediyorum. Bir konu üzerine yogunlasinca yok oluyor ne zaman tek kalsam geri geliyorlar

Gerçekten çok teşekkür ederim. Ailemde veya başka bi genetikte kalp rahatsızlığı yok kardiyoloji EVENT cihazı istedi fakat ellerinde yokmuş o gelince onu takacağım fakat dediğim gibi her an olmuyor sadece üzerine yogunlasinca olduğu için ben psikolojik oldugunu dusunuyorum onun için en kısa zamanda psikiyatriye gideceğim. Umarım dönerim iyi dilekleriniz için çok sağolun.

Çok teşekkür ederim çok sağolun

Nasıl oldunuz

Yüzde 100 panik atak ilaçsız geçmeyeceğini garanti ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…