kalp krizimi geciriyorummmm

Doktora kötğ bir şey söyler diye gitme korkusu mu yoksa kalp krizi geçirip ölürüm çocuklarım annesiz kalır korkusu mu öncelik. Drda kanser bile olduğunuzu öğrenseniz en geç kalınmış tedaviyle bile 1 gün fazla yaşayabilirsiniz. Lğtfen korkmayın. Evlafınız için sağlıklı olmak zorundasınız. Ölünce ölmüş olacaksınız korkularınızın bi anlamı da olmayacak

Benim bildiğim kalp krizi gecirmeden once sırtta ağrı olur terlemez yani sırt ve kolda agri olur bas donmesi veya ağrısı ve bulantı..sevdigim bir arkadasımin babası kalp krizi gecirmeden once bunları yasadı doktora gitsin kalp krizi geciriyor sanirim dedim daha sonra gitti doktora ve kaybettik..böyle konular ihmale gelmez..doktora gidip herseyinize baktirın ve en onemlisi stresten uzak durun..hersey stresle basliyor..çoook geçmiş olsun

Selam guzel ve zeki kadinlar sizlere sorum; Su sekilde tam 3 gundur sol kasigim cok agriyor kalbimin alt kisminda bicak saplamasi gibi agri midem bulaniyor boyle hazimsizlik gibi bisey ve basim bagzen cok donuyor gozumu ani acip kapatinca , etrafta yildizlar cakisiyor ve sirtim cok terliyor sagligim bozuldu.. Doktora gitmekten korkuyorum. zaten kalp kapak hastasiyim . Korkum cocuklarima bakamayacagimdan yeterli olamayacagimdan ve bunun yani sira dogum yaptim. 70 gun lousa kanamasi yasadim . Doktora gitmeye eriniyorum kotu bisey soylecek korkusu sardi bu kalp krizi midir ?Yoksa ciddi bir saglik sorunumudur ?canlarim evvet aklin yolu birdir ... cevaplariniz benim icin onemlidir .okuyan, okumayan herkese simdiden tessekur ederim.

Kalp krizi doktora gitmezseniz yakinda gidersiniz o zaman cocuklara kim bakacak. Yakin bi tanidigimiz bu belirtileri iki hafta yasiyor gecmeyince doktora gidiyor veeee anjiyo oluyor acil.. Olacekmis az daha

kalp krizi geçirip geçirmediğinizi klavye üzerinden mi anlayalım? hadi diyelim teşhisi koyduk siz doktora gitmedikçe burdan mı kalp krizine müdahale edelim? "acil" sağlık sorusu ve ciddi bir şüpheniz de varsa buraya sorulacak soru mu sizce? kaç yaşında çocuk sahibi insansınız doktora gitmekten korkulur mu? esas çocuklarınız için en erken şekilde doktora gitmeniz gerekiyor.

Benim de kalp kapagimda sıkıntı var. Hatta şöyle söylim üfürüm dedikleri şey var bende. Şuan da hamileyim. Doktora anlattım bunu. Bisey olur mu kalpten yana sıkıntı yaşar miyim diye sordum. Daha önce senin cektigin tarzda sıkıntılarım olmuştu. Birazdan canını teslim edeckmisim gibi oluyordum. Sırtıma kadar vuruyordu ağrısı. Önceden bu sıkıntıları yaşarken efor testi o testi bu testi hepsi yapıldı. Sonuc tertemizdi. Doktor geçmiş sonuçlarda olsa çıkardı dedi. Bu gibi testler 1 senelik kalp tarama yerine geçiyormuş. Korkma bisey olmaz dedi. Tahlil yaptı d vitaminin aşırı düşmüştü. Onu kullandıktan sonra sıkıntılarım da kalmadı. D vitamini eksikliği öyle bisey ki adamı depresyona bile sokuyormuş. Hemen kötü düşünme canım. Bi doktora görün o gerekeni söyler. Cok gecmis olsun tatlimm

kalp krizi geçirip geçirmediğinizi klavye üzerinden mi anlayalım? hadi diyelim teşhisi koyduk siz doktora gitmedikçe burdan mı kalp krizine müdahale edelim? "acil" sağlık sorusu ve ciddi bir şüpheniz de varsa buraya sorulacak soru mu sizce? kaç yaşında çocuk neysekisahibi insansınız doktora gitmekten korkulur mu? esas çocuklarınız için en erken şekilde doktora gitmeniz gerekiyor.
ya aslivim dun cidden oyle bisey gecirfim ve evde kimse yoktu bu uuzden sordum neyseki evde kalp ritmini duzenleyen zenoc diye bir ilac vardi o iyi geldi

Benim de kalp kapagimda sıkıntı var. Hatta şöyle söylim üfürüm dedikleri şey var bende. Şuan da hamileyim. Doktora anlattım bunu. Bisey olur mu kalpten yana sıkıntı yaşar miyim diye sordum. Daha önce senin cektigin tarzda sıkıntılarım olmuştu. Birazdan canını teslim edeckmisim gibi oluyordum. Sırtıma kadar vuruyordu ağrısı. Önceden bu sıkıntıları yaşarken efor testi o testi bu testi hepsi yapıldı. Sonuc tertemizdi. Doktor geçmiş sonuçlarda olsa çıkardı dedi. Bu gibi testler 1 senelik kalp tarama yerine geçiyormuş. Korkma bisey olmaz dedi. Tahlil yaptı d vitaminin aşırı düşmüştü. Onu kullandıktan sonra sıkıntılarım da kalmadı. D vitamini eksikliği öyle bisey ki adamı depresyona bile sokuyormuş. Hemen kötü düşünme canım. Bi doktora görün o gerekeni söyler. Cok gecmis olsun tatlimm
peki eksiligini sadece test yaparak mi anliyoruz gecen sene test yapmisti doktor ama cok hastaydim cidden degerim cok dusmustu

Evet canim
peki eksiligini sadece test yaparak mi anliyoruz gecen sene test yapmisti doktor ama cok hastaydim cidden degerim cok dusmustu
Evet canım. Doktora sıkıntılarını anlat. Kalbinde bi sorun yoksa ardından tüm değerlerine bakar. Korkma kuzum bisey yoktur inşallah. Bende de kapak sıkıntısı var. Hatta bebekligimden beri var. Fazla çarpıntı yapıyor bazen. Büyük sorun yaratmaz korkma. Senede 1 kez kontrole git ben öyle yapıyorum.

X