Kalp Şeklinde Rahim

Znr45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
4
1
30
Herkese merhaba. Ara kanamalar şikayeti ile doktora gittiğimde rahmimin kalp şeklinde olduğunu öğrendim. Çocuğumun olmasına engel olmayacağını fakat düşeğe sebep olacağını söyledi ayrı ayrı gittiğim üç doktor. Dün de yaşadığım şehir de ün yapmış alanında iyi bir doktora ameliyat hakkında bilgi almak için gittim ki o ameliyata şuan gerek olmadığını çocuk yapmayı hiç denemediğimiz için m 6 ay bir denememiz gerektiğini belki de düşmeyeceğini bu ihtimalin de olduğunu söyledi. Gebe kalmak için bir girişimimizin ya da düşük öykümüzün olmadığını altı aylık süreçte deneyip duruma göre ameliyat yapmanın sağlıklı olduğunu söyledi. Diğer üç doktor ise kesin düşer ameliyat şart demişti. Bu doktor ise farklı bir bakış açısı ile baktı ve alanında çok iyi bir doktor. Kime güveneceğimi ne yapacağımı şaşırdım. Böyle bir öyküsü bilgisi olan birileri varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba. Ara kanamalar şikayeti ile doktora gittiğimde rahmimin kalp şeklinde olduğunu öğrendim. Çocuğumun olmasına engel olmayacağını fakat düşeğe sebep olacağını söyledi ayrı ayrı gittiğim üç doktor. Dün de yaşadığım şehir de ün yapmış alanında iyi bir doktora ameliyat hakkında bilgi almak için gittim ki o ameliyata şuan gerek olmadığını çocuk yapmayı hiç denemediğimiz için m 6 ay bir denememiz gerektiğini belki de düşmeyeceğini bu ihtimalin de olduğunu söyledi. Gebe kalmak için bir girişimimizin ya da düşük öykümüzün olmadığını altı aylık süreçte deneyip duruma göre ameliyat yapmanın sağlıklı olduğunu söyledi. Diğer üç doktor ise kesin düşer ameliyat şart demişti. Bu doktor ise farklı bir bakış açısı ile baktı ve alanında çok iyi bir doktor. Kime güveneceğimi ne yapacağımı şaşırdım. Böyle bir öyküsü bilgisi olan birileri varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
merhaba cnm benım 2 bebek kaybım var benim rahmime bi türlü şekil bulamadılar 😀 çift rahim diyen kalp şeklinde diyen rahim sol tarafa dönük diyen en son 4 ay önce ki bebek kaybimda perde var bebek kayıpların ondan dediler. 2 tane tüp bebek merkezine gittim ayri ayrı ikisi de rahim şeklin normal dediler diyeceğim sen en iyisi tüp bebek merkesindeki dr la görüş cnm. ama düşük yapmadıysanız araştırma yapmıyorlar

Çok geçmiş olsun Allah tekrar sağlıklı bir çocuk nasip etsin inşallah. Bende tüp bebek tedavisi ile ilgilenen bir doktora gittim alanında çok tanınmış. O söyledi ameliyata gerek yok bir deneyin diye. Ama bak sende aynı dertten muzdarip olarak düşük yapmışsın. Ve internette araştırınca %90 düşük yapmış. Açıkçası bende düşecekse ameliyat yaptırmadan çocuk yapmak istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım 🙄

Benim arkadaşımada aynısını dediler .
Ama bi ilaç verdiler ona sonra 1 ay sonra hamile kaldı 2 aylık şuan hiç bi problemi yok çok şükür.. inşallah sizinde olmaz sağ salim dogurursunuz

Çok teşekkür ederim. Nasıl bir ilaç acaba ismini öğrenme şansınız var mı size zahmet

X