Kalp şeklinde rahim

menav

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
3
0
25
merhabalar 8 haftalık gebeydim kalp atışını duymak için gittik kalp atışı durmuş dediler ve aldırdık . Rahmimin kalp şeklinde olduğunu ve düzeltilebilir bi işlem olduğunu söyledi doktorumuz . Açıkçası biraz korkuyorum sonra ki bebeğim için bu ameliyat bi sıkıntı çıkarır mı veya bu ameliyatı olan var mı bilgi verir misiniz lütfen

Benimde rahmim kalp şeklindeydi önceden dr a gitmeme rağmen anlaşılamamıştı 5 haftalık hamile iken doktorum anladı
İki çeşiti varmış
Birinde arada perde var birinde yok
Arada perde varsa 10. Hafta olmadan düşer dedi
Yoksa devam eder dedi
Benim gebeliğim devam etti

Şu an sağlıklı bir doğum oldu mu erken doğum vs gibi bi problemle karşılaştınız mı
Ablamın kalp şeklindeydi 4 çocuğu var. Banada bekarken kalp şeklinde dediler evlenince çocuk tedavisi için Defalarca gidip sordugumda önemli olmadığını söyledi her gittiğim doktor. Geçen sene 27 haftalık ölü doğum yaptım ama rahımle alakasızdı sorunum suyu bitmişti. Şuanda 32 haftalık hamıleyım bu kalp olayından asla bahsetmıyolar bile.

merhabalar 8 haftalık gebeydim kalp atışını duymak için gittik kalp atışı durmuş dediler ve aldırdık . Rahmimin kalp şeklinde olduğunu ve düzeltilebilir bi işlem olduğunu söyledi doktorumuz . Açıkçası biraz korkuyorum sonra ki bebeğim için bu ameliyat bi sıkıntı çıkarır mı veya bu ameliyatı olan var mı bilgi verir misiniz lütfen
Bunun ameliyatı yok

X