Kameralı Bebek Telsizi ürün araştırma ve karşılaştırma

devam edelim mi ?

• Ankete Katılan
    62
Güle güle kullanın abi.

Deli ediyorlar insanı değil mi en bilindik işinde iyi denen markalardan çok duyar olduk bunu

kalite yerlerde, tam bir tüketim çılgınlığı olmuş. Görüntü kaliteleri iğrenç fiyatlar bebe kürünü olduğu için astronomik. Ben bu rakamlara bu ürünleri bir türlü yakıştırmadığım için araştırdım. Zira araç içi kameralar çok daha ucuz ve çok daha kaliteli iken bunların bu kadar kalitesiz olmasına anlam veremedim.

Xiomi 360 kamera kullanan varmı? Ben aldım ama kamera nın uygulaması telefonda açık olmadığı sürece bildirim gelmiyor yani bebek ağlasa haberm yok ama böle bir özelliği varmış ben yapamadım galiba

Xiomi 360 kamera kullanan varmı? Ben aldım ama kamera nın uygulaması telefonda açık olmadığı sürece bildirim gelmiyor yani bebek ağlasa haberm yok ama böle bir özelliği varmış ben yapamadım galiba

Bildirimlerin açık mı? Ben de sürekli bildirim geliyor ya

Wee well aldım eve gittim kurdum, inceledim maalesef kalitesini beğenmedim, bu konuda Motorola tek dediler onu da aldım incik cüncük her haltını inceledim onunda ciddi pil performans sıkıntısı ve görüntü kalitesinden memnun kalmayıp iki ürünü de geri verdim. Her iki markanın en pahalı ürünlerini yani yaklaşık 1.500 tl lik ürünlerini test ettim ama hiç memnun kalmadım.

en sonunda ne yaptım biliyor musunuz?

bu adamlardan mezattan 310 TL'ye Yoosee Smart Kamera aldım hatta 2 tane daha alacağım. İnanılmaz bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.

Beni tanırsınız kolay kolay tavsiye vermem ama bu üründe bu satıcı da 10 numara ...

YOOSEE SMART KABLOSUZ İP KAMERA

1080p görüntü kalitesi, 5 anten ile güçlü bağlantı, karşılıklı ses transferi mümkün, aşağı yukarı ve kendi etrafında 360 derece dönebilen, uzaktan kumanda edilebilen, hareketli nesneyi takip edebilen, harekete duyarlı alarm ve aynı anda telefona bilgi aktarımı 128gB sd kartı destekleyen bir kamera.

ve gece görüş .... bunu eklemeyi unutmayayım.

en güncelde kamera görüntüsü ;

Eki Görüntüle 3007646

Bu arada şu aşamada bizde kamerayı kullanmıyoruz ama dün şöyle bir şey oldu; Bizim kedi duman git sen atla yatağa gir güzelce yat. Bir siren sesi telefonda ortam inliyor. Bir gün öncede buralarda yangın çıkmıştı teh dedim yine bir yerler yanıyor meğerse odada yabancı cisim tespit etmiş kamera ona alarm veriyormuş : )))
Hayirli olsun güzel günlerde kullanin insallah

Tam anlamıyla duygularımı anlatmışsınız😍🥰❤️uyurken özlüyorum,uyansın diye başını bekliyorum😀Eşimin arkadaşı Motorola bebek kamerası hediye etti bı defa bile kullanmadık çünkü 24 saat yanındayım.O benim yanımda demiyorum dikkat ederseniz,ben ona yapıştım çünkü😂😂😂😂
Hahaha öyle oluyor. +2 yasa geçince durum biraz değişiyor ama olsun,anın tadını cikarin:dondurma::KK70:

Wee well aldım eve gittim kurdum, inceledim maalesef kalitesini beğenmedim, bu konuda Motorola tek dediler onu da aldım incik cüncük her haltını inceledim onunda ciddi pil performans sıkıntısı ve görüntü kalitesinden memnun kalmayıp iki ürünü de geri verdim. Her iki markanın en pahalı ürünlerini yani yaklaşık 1.500 tl lik ürünlerini test ettim ama hiç memnun kalmadım.

bu adamlardan mezattan 310 TL'ye Yoosee Smart Kamera aldım hatta 2 tane daha alacağım. İnanılmaz bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.

Beni tanırsınız kolay kolay tavsiye vermem ama bu üründe bu satıcı da 10 numara ...

1080p görüntü kalitesi, 5 anten ile güçlü bağlantı, karşılıklı ses transferi mümkün, aşağı yukarı ve kendi etrafında 360 derece dönebilen, uzaktan kumanda edilebilen, hareketli nesneyi takip edebilen, harekete duyarlı alarm ve aynı anda telefona bilgi aktarımı 128gB sd kartı destekleyen bir kamera.

Eki Görüntüle 3007646

Bu arada şu aşamada bizde kamerayı kullanmıyoruz ama dün şöyle bir şey oldu; Bizim kedi duman git sen atla yatağa gir güzelce yat. Bir siren sesi telefonda ortam inliyor. Bir gün öncede buralarda yangın çıkmıştı teh dedim yine bir yerler yanıyor meğerse odada yabancı cisim tespit etmiş kamera ona alarm veriyormuş : )))
Güle güle kullanın patron ama onsuz bir saniye bile duramayacaksınız :emir_bebek: belkide şimdilik boşuna aldınız 🤗

Ya bi vloger var Hanife akın cankl diye.o paylasmıstı wifili kameralarda erkek kahkahası falan geliyormus onla ilgili bisey atmıs.herkes basından geceni analtmıs bebek odada gunduz uyyomus 2 yasnda . Oda dan bir kahkaha sesi gelmiş cocuk korkup kacmıs bıdaha o odada yatmamıs.kimisi kameradan konusan erkek sesi duymus falan arastırmıslar meger wifili kameraların alt yapısı hackleniyormuymus neymıs oyuzden vbiri ses veriyormuş.korkutmak istemem ama dedigim kadın paylasmıstı turkıyede cogu kişinin basına gelmiş.o yuzden wifili degilde baska bir cihaz önermişti o kız herkes ondan aldı.telsiz gibi bişeydi sanurm

Eki Görüntüle 3007646

Güle güle kullanın gece görüşte bile çok net gözüküyor,her iyi marka bile istenilen neticeyi veremiyor.
Sağlıkla büyüsün bebeğiniz

Anneler, ig da dijitalbaba Orhan Toker bey var, dijital kameralar çok sakıncalı hacklenebiliyormus bilginiz olsun

Wi-Fi bağlantısı olan kamera asla alınmalı biz öyle bir hataya düştük . Bir gece oğlumu emziriyorum 04:00 ve kamera açıldı gece görüşü yandı bildiğiniz birisi beni izlemeye başladı korkudan ölüyordum . Eşim bana inanmadı çok yoruluyorsun hayal gördün dedi . Sonra bir akşam 20:00 oğlumu uyutuyorum eşim içerde ve kamera yine açıldı eşime sen mi açtın dedim hayır dedi ve o gün son oldu kamerayı çöpe attık . Yatak odamızdaydı hemde o zamanlar

Wewellin indirimden 790 TL aldım. Kamera sürekli fişe takılı olmak zorunda. Bunun dışında görüntü harika değil ses de biraz kısık ve net değil ama işimi fazlasıyla görüyor. Öyle aman aman paralar vermeye gerek yok. İşinizi görürür. Alın derim

Eki Görüntüle 3007646

Hala memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da simdi baktım özellikleri baya iyi duruyor.

Hala memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da simdi baktım özellikleri baya iyi duruyor.

cihaz performansından çok memnunuz fakat 3-4 saatte bir elektrik bağlantısını kesp yeniden vermek gerekiyor. Hatta alığım yer ile görüşeceğim bu sorun ise yenisini isteyeceğim ki bence sorun. Lakin cihazdan performans olarak çok memnunuz

cihaz performansından çok memnunuz fakat 3-4 saatte bir elektrik bağlantısını kesp yeniden vermek gerekiyor. Hatta alığım yer ile görüşeceğim bu sorun ise yenisini isteyeceğim ki bence sorun. Lakin cihazdan performans olarak çok memnunuz
Wifi bağlantısı var mı cihazın? 2 3 yorum okudum forumda, birileri girip izliyor falan yazmışlar korktum işin aslı.
Sepete ekledim. Muhtemelen alırım 2 3 güne. Çok teşekkürler cevap için

Wifi bağlantısı var mı cihazın? 2 3 yorum okudum forumda, birileri girip izliyor falan yazmışlar korktum işin aslı.

Diğer marka cihazlara göre bunun güvenliği çok iyi. WiFi bağlantısı var cihaza ilk bağlanırken cihazın altında olan kodu okutmak zorundasınız diğer cihazlar direk bağlanıyor.

cihazda kronik bir sorun olmaya başladı çözmeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
Kazen Kazen ikizler buyuyor, odalarina gececekler kamera lazim, tecrubelerinize ve arastirmaniza guveniyorum, son durum nedir; kronik sorunlardan sonra wee ya da motorola mi alalim ??

Kazen Kazen ikizler buyuyor, odalarina gececekler kamera lazim, tecrubelerinize ve arastirmaniza guveniyorum, son durum nedir; kronik sorunlardan sonra wee ya da motorola mi alalim ??

Firma ile görüştüm kamerayı resetleyin dedi sorun çözüldü. Boşta bu ekranı izleyecek bir telefonunuz varsa öneririm. Zira bunu izlediğiniz telefonu kullanmanız biraz zor. Evde tablet filan varsa düşünmeyin alın derim.

Firma ile görüştüm kamerayı resetleyin dedi sorun çözüldü. Boşta bu ekranı izleyecek bir telefonunuz varsa öneririm. Zira bunu izlediğiniz telefonu kullanmanız biraz zor. Evde tablet filan varsa düşünmeyin alın derim.
Cok tesekkur ederim sorun cozuldu ise fiyat da mantikli, goruntu de kaliteli. Elde bir de fazla tablet var kullaniriz. Iyi ki incelediniz buldunuz👍

X