Kamuoyuna duyuru sayılır mı bilemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kendi halinde biri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
61
48

Arkadaşlar merhaba, Her yerde olduğu gibi buradan da her türlü şahsi profilime vs ulaşılabilir vaziyetteyim. Bu profil altında tavsiye, yorum ve tecrübe paylaşımı yapmaktayım. Hiçbir yüz kızartıcı ve arkasında duramayacağım bir şey yapmadığımı, kimseyi aldatmadığımı beyan etmek için bu konuyu açmış bulunmaktayım. Her türlü iftirada profilim esastır. Açılan konular kk da asla silinmez. Fotoğraflarımda açıktır. Söyleyeceklerim bu kadar.​

Haksızlığa uğradığınızda veya suçsuz yere suçlandığınızda lütfen kendinizi savunmaya çalışmayın. Siz kendinizi ne kadar anlatsanız da karşıdakinin anlayacağı kadar söyledikleriniz ulaşır. Herkese iyi hafta sonları dilerim.

Son düzenleme:
Kamuoyuna duyuru sayılır mı ben de bilemedim ama konunun yerinin burası olmadığını biliyorum
Teşekkür ederiz.:spor:
Buradaki yazdıklarımdan dolayı birini aldattığım düşünülüyor. Ve yalan söylediğim. İlerde bir adli süreç olursa vs diye buraya bir duyuru yazma gereği duydum, desteğiniz için teşekkür ederim.

Naptınız? Açıktan isim vererek bir sayfaya, bir şeye mi yönlendirdiniz birilerini, özelden ikna mı ettiniz, garanti mi verdiniz? Orada da işler karıştı, ödeme-hizmet bir şey oldu da sen de işin içindesin/o sensin diye dolandırıcılıkla filan mı suçlanıyorsunuz şimdi?

ne için duyuru yaptı konu sahibi?açıklarsan hepimiz öğrenelim
Kendi söyledi ya üstte. Buraya konu mu açmış ya da konulara mı yazmış artık bilmiyorum. Ama ama sevgilisi veya eşi burda yazdıklarından dolayı onu aldattığını yalan söylediğini düşünmüş. İnanmamış konu sahibine. O da buraya öyle bir şey yok yazarak sava olursa haklı çıkacağını düşünüyor.
Umarım doğru anlamışımdır 🤨

Naptınız? Açıktan isim vererek bir sayfaya, bir şeye mi yönlendirdiniz birilerini, özelden ikna mı ettiniz, garanti mi verdiniz? Orada da işler karıştı, ödeme-hizmet bir şey oldu da sen de işin içindesin/o sensin diye dolandırıcılıkla filan mı suçlanıyorsunuz şimdi?
yok canım ya Allah korusun öyle değil. Birini buradaki yazdıklarımla aldatmış ve yalan söylemişim. Karakterim kötüymüş değersizmişim mişim de mişim. Öyle işte..

yok canım ya Allah korusun öyle değil. Birini buradaki yazdıklarımla aldatmış ve yalan söylemişim. Karakterim kötüymüş değersizmişim mişim de mişim. Öyle işte..
o biri kendisi mi söyledi size yoksa başkalarından mı duydunuz?ilk kez böyle bir konu açıldı da k.k da anlamaya çalışıyorum

Nasıl dava edilecekmişsin hal böyleyse?

"Karakteri kötü, davacıyım hakim bey" ee?
Nasıl bir aldatma ki bahsi geçen? Ne yazdınız ki?

Sır perdelerini aralar gibi hissediyorum kendimi, adeta bir Sherlock sorgusu.
Söylesenize işte mevzuyu.

o biri kendisi mi söyledi size yoksa başkalarından mı duydunuz?ilk kez böyle bir konu açıldı da k.k da anlamaya çalışıyorum
kendisi söyledi. Oysa ki sakladığım bir platform da değil. Buraya yazdığımı söylüyorum herkese. Bu platformda ve başka içerik üretilen platformlarda üyelik iptalinde bile yazılan hiçbir konu silinmiyor. Bu konu da asla silinmeyecek. İftira ne kötü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X