Kan pihtilaşmam ve suan 3. bebegimi kaybediyor olmam

Lady Luck

Hafif bir rüzgar essin serinlesin ruhlarımız 🌸
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ocak 2014
2.897
3.678
merhaba gecen yil mart ayinda bir dusuk yasadim kan pihtilasmasi cikti 2. gebeligimde yine ayni doktora gittim agustos ayinda kalp atisina kadar igne yok dedi kalp atisini dinlemeye gittim kalbi durmuş dendi hop yeniden kürtaj ve sonra universite hastanesinegittim kromozom testleri vs yapildi baska bi sorun cikmadi iyi bir riskli gebelik uzmani buldum arkadasimda ayni sorun var o da o doktora gdiiyor ve dogumuna 1 ay kaldi bana bu doktor yumurtlamadan itibaren igne vurulmam gerektigini soyledi bende ramazan diye igne vurmadim sadece 1 gece birlikte olduk ve sans eseri hamile kaldim hoc dusunmedim olacagini ve ogrendigimde degerin 300 falandi hemen günde 2 kes 6000mg kan sulandirici arti coraspine basladim ve kanama oldu hic bir sorun yok dedi progestan verdi doktor 13 gun once ve 10 gun donraya randevu verdi gittim kese 2.58 cm yolk sac kocaman bebek yok doktor umitlenme dedi gelisemedi yine ve dun lekelenme yeniden basladi aradim igneyi birak dusuk basladi dedi ben emin olamadim birakmadim igneyi progestani biraktirdi gittigum gün dünyam basima yikildi 3. kez dusuk benim yasadigimi yasayan varmi arkadaslar cok kötüyüm

Ankara’da yaşıyorsunuz sanırım. Benim bir tanıdıgım var 5 kez aynı nedenden düşük yaptı. Sonra baska bir yere gitti ve bebegi var suan. Konusma fırsatım olursa size doktorunu yazarım.

Ankara’da yaşıyorsunuz sanırım. Benim bir tanıdıgım var 5 kez aynı nedenden düşük yaptı. Sonra baska bir yere gitti ve bebegi var suan. Konusma fırsatım olursa size doktorunu yazarım.
merhaba evet ankarada yaşiyorum tanidiginiz kilolumu acaba merak ettim cunku doktorum bunu öne sürdü cok isterim sormanizi

X