Gebeliğe Hazırlık Kan sulandırıcı iğne

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Buluts34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
1.318
1.681
Selamın aleyküm kızlar. Doktorum kan pıhtılaşması olmamasina rağmen önceki gebeligimde bebegimi doğumdan sonra kaybettigim icin igneye başlattı. Hamile kalana kadar haftada 1 Oksapar iğne vurulacam . Hamile kaldıktan sonra hergun. Ve pkos olduğumu öğrendim. Daha önceki kontrollerde cikmamisti.Sorum şu Pkos sonradan oluşabilir mi? kan pıhtılaşması olmayıp kan sulandırıcı iğne kullananan var mı? Bir de Q-folin diye bir ilaç verdi bu ilacı da kullanan var mi? Teşekkür ederim,Selametle..🌸

Selamın aleyküm kızlar. Doktorum kan pıhtılaşması olmamasina rağmen önceki gebeligimde bebegimi doğumdan sonra kaybettigim icin igneye başlattı. Hamile kalana kadar haftada 1 Oksapar iğne vurulacam . Hamile kaldıktan sonra hergun. Ve pkos olduğumu öğrendim. Daha önceki kontrollerde cikmamisti.Sorum şu Pkos sonradan oluşabilir mi? kan pıhtılaşması olmayıp kan sulandırıcı iğne kullananan var mı? Bir de Q-folin diye bir ilaç verdi bu ilacı da kullanan

A.slm oncelikle basin sagolsun cok gecmis olsun rabbim ins kucagina almayi nasip eden evlatlar verir yeniden 🤲🏻benimde kan pıhtilaşmam olmadığı halde 3 gün once iğneyi yazdı ama kararsizim kullanıp kullanmakta o yüzden almadım henüz iğneleri 3 aylik hamileyim daha öncesinde 5 dusugum oldu bende cmv cıktı yani kanda enfeksiyon düşüklerim sebebi bu hastalıktan mis şuan hastalığa karşı antikor oluşturmuş vücudum o yüzden zarar vermiyor bu bebeğime yinede her ihtimale karşı doktorum kan sulandırıcı iğneyi verdi dediğim gibi kararsizim kullanıp kullanmakta

A.slm oncelikle basin sagolsun cok gecmis olsun rabbim ins kucagina almayi nasip eden evlatlar verir yeniden 🤲🏻benimde kan pıhtilaşmam olmadığı halde 3 gün once iğneyi yazdı ama kararsizim kullanıp kullanmakta o yüzden almadım henüz iğneleri 3 aylik hamileyim daha öncesinde 5 dusugum oldu bende cmv cıktı yani kanda enfeksiyon düşüklerim sebebi bu hastalıktan mis şuan hastalığa karşı antikor oluşturmuş vücudum o yüzden zarar vermiyor bu bebeğime yinede her ihtimale karşı doktorum kan sulandırıcı iğneyi verdi dediğim gibi kararsizim kullanıp kullanmakta
Allah razi olsun, Rabbim sizinde evladinzii kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 kan sulandırıcının bır zararı olduğunu düşünmüyorum bence kullanın . Selametle..

Allah razi olsun, Rabbim sizinde evladinzii kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 kan sulandırıcının bır zararı olduğunu düşünmüyorum bence kullanın . Selametle..
Amin Allah razı olsun inş cümlemizinkini 🤲🏻sagolasin beni bu konuda aydinlattin pazartesi alıp kullanayim sağlıcakla kal 🤗🌹

Amin Allah razı olsun inş cümlemizinkini 🤲🏻sagolasin beni bu konuda aydinlattin pazartesi alıp kullanayim sağlıcakla kal 🤗🌹
Doktorlar daha iyi biliyorlar canım ☺️ kan sulandırıcı iğne pek bulunmuyor eczanelerde koronanin tedavisinde de kullanıldığı için geçen hafta sanırım 30 tane eczanede aradım🙄

Benim ilki Düşüktü doktorumda önlem amaclı başlattı bir gün kullanım bir gün kullanmyrm oksapar hergund aspirin ve progestan fitil alıyorm

Benim ilki Düşüktü doktorumda önlem amaclı başlattı bir gün kullanım bir gün kullanmyrm oksapar hergund aspirin ve progestan fitil alıyorm
Çok geçmiş olsun. Şuan hamile misiniz ? Coraspirn bende kullanıyorum hergun haftada 1 Oksapar

Çok geçmiş olsun. Şuan hamile misiniz ? Coraspirn bende kullanıyorum hergun haftada 1 Oksapar
Evet hamileyim canım allaha şükür 10.haftaya girdm önce 8.haftada düşük yapmstm bide doktorn verdiyse kullan eğer guvenmiosan da doktorunu degstr bence Cbku pıhtılaşma bu anda saglikli çocuklarımızı olduruyor malesef

Evet hamileyim canım allaha şükür 10.haftaya girdm önce 8.haftada düşük yapmstm bide doktorn verdiyse kullan eğer guvenmiosan da doktorunu degstr bence Cbku pıhtılaşma bu anda saglikli çocuklarımızı olduruyor malesef
Ciddi bi konu yani sen istesesn de istemesende kullanmak zorundasn canim

Kullan dediği andan itibaren kullanıyorum canım. Rabbim sağlıklica almayı nasip etsin kucağına inşallah

Insallah kuzummm hepimize inşallah ben sk kullanyrm tek skntim çok morarıyor benim iğne yerleri kollrmm karnım mosmor snn nasil
Ben şimdilik haftada 1 kullanıyorum evet morariyor benimki de ama haftada olduğu için pek sıkıntı vermiyor şimdilik. Hamile kalınca hergun olacak Rabbim kolaylık versin

X