Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kizlar çok kolay bisry değil 2kere yasadim simdi 3.ye hamileyim tam bugün 5 haftalik saat 4 de randevum var. Bu sefer igne kullaniyorum Rabbim tekrar yasatmasin. Eger boş gebelik yasarsaniz tekrarlamadn testlerinizi yaptirin

Kizlar çok kolay bisry değil 2kere yasadim simdi 3.ye hamileyim tam bugün 5 haftalik saat 4 de randevum var. Bu sefer igne kullaniyorum Rabbim tekrar yasatmasin. Eger boş gebelik yasarsaniz tekrarlamadn testlerinizi yaptirin
Hadi hayirli haberlerini bekliyoruz.bizede yaz gelince.benim ki sprail den olmuş Dr öyle dedi ama başka Dr a gittim normal diyor böyle beklemek çok zor

Canım benim de 2 dusugum oldu şu an 6 haftalık hamileyim ben de yarın kalp atışını duyarım ınsallah benim dusukler pıhtılaşmadan oldu sanırım şimdi clexane kullaniyorum senin de mi oyle

Insaallah duyarsin canım tüm kalbimle söylűyorum . Pihtilasmaya meyillilik cikti. Senin homizigot mu heterozigot mu ??
Canım benim de 2 dusugum oldu şu an 6 haftalık hamileyim ben de yarın kalp atışını duyarım ınsallah benim dusukler pıhtılaşmadan oldu sanırım şimdi clexane kullaniyorum senin de mi oyle[/

Canım benim de 2 dusugum oldu şu an 6 haftalık hamileyim ben de yarın kalp atışını duyarım ınsallah benim dusukler pıhtılaşmadan oldu sanırım şimdi clexane kullaniyorum senin de mi oyle
Geçmiş olsun canım inşallah duyarsınız dua edeceğim şimdiki kan değerin kaca yükseldi bende pazartesi gudecem çok korkuuorum

Geçmiş olsun canım inşallah duyarsınız dua edeceğim şimdiki kan değerin kaca yükseldi bende pazartesi gudecem çok korkuuorum
Sağol canim insallah duyarım adetten 4 gün sonra 3300 du ondan 4 gün sonra 10 bin üstündedir ama kaç olduğunu ogrenememis laboratuvar 10 bin üstüne olcemiyormus yarın iyi bir hastanede olcturecegim saat 4 te randevum

4+3 te 3300 çıktı canım ama bu kişiden kişiye değişiyor merak etme seninki de iyi tabiki
Devlette ki Dr beni çok korkuttu.bana bi hafta süre verdi sağlıksız gebelik deyip duruyor.düşer dedi istersen bi hafta bekleyelim şans verelim yoksa alalım dedi.özelde ki eski Dr m sıkıntı olmadığını kişiden kişiye değişir dedi sizin gibi.en az on gün beklememi söyledi ama psikolojik. Olarak cok yoruldum.zaten bir oğlum var felaket yaramaz inan ona bile bakamiyorum

Devlette ki Dr beni çok korkuttu.bana bi hafta süre verdi sağlıksız gebelik deyip duruyor.düşer dedi istersen bi hafta bekleyelim şans verelim yoksa alalım dedi.özelde ki eski Dr m sıkıntı olmadığını kişiden kişiye değişir dedi sizin gibi.en az on gün beklememi söyledi ama psikolojik. Olarak cok yoruldum.zaten bir oğlum var felaket yaramaz inan ona bile bakamiyorum
Ablam da doktor o da hep umutsuz konuşur bu doktorların doğasında var demekki önemli olan 2 günde 2 katına çıkması bu şekilde tip yaptın mi peki

Hem bak ne güzel bi oğlun var Allah bagislasin keşke olsa da 1 tane de olsa benim raziyim :KK43:

X