Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

sanayazmıstım cnm zaten,degerın 5 ın ustunde olldugu ıcın gebesın cnm ama dıs gebelık olma ıhtımalıne karsı doktora gorunmelısın cnm

kızlar selam ama moralim bozuk kan şekerim yüksek çıktı yarın dahiliyeye gidicekmişim püüüüüüf ne yapıcam bilmiyorum ya

kızlar selam ama moralim bozuk kan şekerim yüksek çıktı yarın dahiliyeye gidicekmişim püüüüüüf ne yapıcam bilmiyorum ya

tatlım üzülme hamilelikten yüksele biliyor ben cok iiyim kocişim dün saat 2 ye kadar gönlümü aldı sagolsun arkadaşlar teselli etti cok iiyim şükür melike ebuş merak etmeyinbeni gecti sinirim nasıllar arkadaşlarım bakayım cok kilo aldım ne yapcam billmiyorum ya kalcadan sıfır almadım göbek gidiyo önden önden komplekslere girdim ben ya

yavrum benım kıyamam sana uzme kendını,bebegınıde uzme..senın stresın ona da yansır hadı ılık bır dus al sıcak cayını al elıne dınlen azcık kuzum

tşk ederim tatlım kocişim gönlümü aldı dün ya hemde yelkenleri suya indiri veriyorumdün bi sorun varmış baya ugraştı bu gün revire gttti hastalanmış kocişim kurban olam yaank taşınıyorum burdan ayrılıyorum agustosa karar verdik tayini ank isteyecez inş bende gidecem bebiş bir kaç aylık oluyo o zman dişimi sıkayım bambinomu bi dogurayım hayaırlısıyla kurtulsak cok kilo aldım tatlım kalcadan degil göbekten sen aldın mı?

tatlım üzülme hamilelikten yüksele biliyor ben cok iiyim kocişim dün saat 2 ye kadar gönlümü aldı sagolsun arkadaşlar teselli etti cok iiyim şükür melike ebuş merak etmeyinbeni gecti sinirim nasıllar arkadaşlarım bakayım cok kilo aldım ne yapcam billmiyorum ya kalcadan sıfır almadım göbek gidiyo önden önden komplekslere girdim ben ya

hiç sorma bende 7 aylık gibiyim bu arada ben pınar ablam inşallah düzelir ya yoksa erken dogum riski oluyormuş sanırım diyet vericekmiş

Anladım ben normal ama hep ugraşıyorum bi guatr şimdi bu yordu beni ama kızım sagolsun saglıklı olsun be ablam

He bwnim altı aylık oldu teyzesi aman ne kadar zor büyüyecekler inşallah kötü bişey çıkmaz benim ya moralim bozuk korkuyorum

He bwnim altı aylık oldu teyzesi aman ne kadar zor büyüyecekler inşallah kötü bişey çıkmaz benim ya moralim bozuk korkuyorum

ya bnen daha 5 aylık mahvoldum eşim kurban da gelcek cok özledim ya delircem göbüşümün resmini istedi cektim yolladım:)babmız yok öle temik atıo en son ramazan bayramında sevdi bebişimi göbüşümü daha cok var iznide bitti ne yapcam delircem

moralini bozma bu kadar kiloyla asla erken dogum olmaz lütfen germe kendini ben ne yapm bak bende cok aldım inan canım sıkılıo tek tesellim ogluşum veririz kiloyu üzülme sıkıntı olmaz bebişlerimize korkma olurmu tatlım

X