Kan testi negatif

laleeylul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
7
2
34
Merhaba kızlar size bir sorum var? Kasım 20 de adet oldum 26 güne bir adet görüyorum, normalde yarın adet görmem gerekiyor. Normalde hiç adet döneminde kasık sancısı göğüs ağrısı çekmem ama bu ay çok kötü, iki gün önce gittim kan testi verdim negatif ama bugün idrar testi yaptım silik çizgi çıktı sizce hamile miyim

Eklentiler

• F308DAE3-27A2-48A0-AF8C-7536851DD281.jpeg
    F308DAE3-27A2-48A0-AF8C-7536851DD281.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 180
İdrar testini yarın sabah tekrarla canım ilk idrarla daha net bir sonuç alırsın.Birde adet günün daha geçmemiş gecikme 5-10 gün olunca daha net sonuç alırsınız diyorlar.Yarın sabah idrar testi yaparsan yine 2 çizgi çıkarsa emin olmak için bir kaç gün sonra tekrardan kan ver derim. Ama tek çizgi çıkarsa adet gecikmenin üstünden 5-10 gün geçmesini bekle bence.

Merhaba kızlar size bir sorum var? Kasım 20 de adet oldum 26 güne bir adet görüyorum, normalde yarın adet görmem gerekiyor. Normalde hiç adet döneminde kasık sancısı göğüs ağrısı çekmem ama bu ay çok kötü, iki gün önce gittim kan testi verdim negatif ama bugün idrar testi yaptım silik çizgi çıktı sizce hamile miyim
Emin olamadim ilk 10 dkika icndemi silik cikti ..

Emin olamadim ilk 10 dkika icndemi silik cikti ..
Evet hemen silik çıktı fotoğrafta belli değil ama ışıktan dolayı böyle göründü normalde daha belli ama kan testinde çıkmadı, bir de biz eşimle ovulasyon döneminden sonra korunmasız ilişkiye girdik acaba geç döllenme olabilir mi 2 çocuğumuz var ama, üçüncü çocuk için altı aydır uğraşıyoruz :KK43:

Evet hemen silik çıktı fotoğrafta belli değil ama ışıktan dolayı böyle göründü normalde daha belli ama kan testinde çıkmadı, bir de biz eşimle ovulasyon döneminden sonra korunmasız ilişkiye girdik acaba geç döllenme olabilir mi 2 çocuğumuz var ama, üçüncü çocuk için altı aydır uğraşıyoruz :KK43:
Üzgünum kan testi beta hcg dusuk se bence gec dollenme bile olda idrarda cikmaaz cnku once beta hcg kanda yukselir sonra idrara gecer umarim mucizeler bizim le olur

Üzgünum kan testi beta hcg dusuk se bence gec dollenme bile olda idrarda cikmaaz cnku once beta hcg kanda yukselir sonra idrara gecer umarim mucizeler bizim le olur
Benimde hiç umudum yok aslında dediğim gibi iki çocuğum var biri 13 diğeri 3 yaşında yaşım 33 acaba diyorum artık yaş ilerlediği için mi zorlanıyoruz bakalım hayırlısı hepimiz hakkında 🙃

Benimde hiç umudum yok aslında dediğim gibi iki çocuğum var biri 13 diğeri 3 yaşında yaşım 33 acaba diyorum artık yaş ilerlediği için mi zorlanıyoruz bakalım hayırlısı hepimiz hakkında 🙃
Masallh bende 34 yasindayim rabbim olmayanlarada nasip etsin 🤰🏼 umarim mucizler bizimle olur 🤲🏻

Kızlarrrrr gecen hafta negatif çıkan kan testim bu hafta pozitif hamileyim darısı hepimizin başına

Eklentiler

• FC577534-2BFB-4843-B738-9B1E89258DF5.jpeg
    FC577534-2BFB-4843-B738-9B1E89258DF5.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 148
Kızlarrrrr gecen hafta negatif çıkan kan testim bu hafta pozitif hamileyim darısı hepimizin başına
MaşallH tebrik ederim dualarinda yer verrsen cok mutlu olurum umarim bizde hayrli haberler verriz ama benm regli oluyorum sanirm lekelenmelerim artti umarim bende birgun pozitif gorurrum 🤲🏻👩🏼‍🍼 hayrli olsun tekrardan

Çok sevindim canım gözün aydın 😊Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍Benim bu ayda olmadı pazar günü regl oldum 😢 Bizim içinde dua eder misin hamilelerin duası tutar derler 😊

X