Kan testinde çıkmayan gebelik olur mu?

Handessy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1
0
28
Merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım merak ettiğim bir şey sormak için. Normalde reglim hep düzenlidir hiç gecikmezdi bu ay 18 gün geçti ilişkide şüphede kaldığım bir durum olmamıştı yinede doktora gittim ultrasonla bakıp rahim duvarı kalınlaşmış ama kese gözükmüyor dedi ilk zamanlar cıkmayabilir yinede kanda bakalım dedim sonuc 0,100 cıktı ama aradan 5 gün geçti ve hala regli olmadım kan da cıkmasada hamile olma ihtimalım var mıdır? Duydunuz mu daha önce böyle bir şeu

Egee hala takip ediyorsan konuyu, çok merak ettim sonuç ne oldu? Benimki o kadar gecikmedi ama düzenlidir adetim ilk kez üç gün gecikti belimde ağrı göğüslerinde şişlik var. Perşembe doktora gidicem.

Egee hala takip ediyorsan konuyu, çok merak ettim sonuç ne oldu? Benimki o kadar gecikmedi ama düzenlidir adetim ilk kez üç gün gecikti belimde ağrı göğüslerinde şişlik var. Perşembe doktora gidicem.
Bendede aynı şikayet var bel ağrısı göğüs şişkinliği fakat benim adet düzensizliğim var . geri çekilme yöntemiyle ilişki yaşadım ilişkinin üstünden 30 gün geçti kan testi yaptım 0.100 çıktı . Ama hala adet olmadım.

X