Kanama alanı yaşayanlar

Benim son 3 gündür resmen bacaklarimdan akıyor vede pihtili kanama bitmicek bu kanama zaten kansizdim bu kanama hepten bitirmistir 3 dra gittim hepsi de rahimde kanama alanı yok diyor progestan 200 ve pruluton 500 iğne veriyor kullaniyorum ama kanamama hiç etkisi olmuyor bu hamilelik beni hem vücut hemde psikolojik olarak yok yipratti.😢😢😢

Benim son 3 gündür resmen bacaklarimdan akıyor vede pihtili kanama bitmicek bu kanama zaten kansizdim bu kanama hepten bitirmistir 3 dra gittim hepsi de rahimde kanama alanı yok diyor progestan 200 ve pruluton 500 iğne veriyor kullaniyorum ama kanamama hiç etkisi olmuyor bu hamilelik beni hem vücut hemde psikolojik olarak yok yipratti.😢😢😢
Kaç haftalık hamilesiniz, doktorlar gereken tedaviyi vermiş gibi görünüyor sakin olun hayırlısını isteyin, hayırlısı ne ise o olsun inşallah 💖

Doktor ne diyor peki çok üzüldüm cok zor bir durum Allahım hakkınızda hayırlısını versin inşallah, şafi ismiyle şifa versin , bebek hareketlerini hissedıyor musunuz

Kaç haftalık hamilesiniz, doktorlar gereken tedaviyi vermiş gibi görünüyor sakin olun hayırlısını isteyin, hayırlısı ne ise o olsun inşallah 💖
18 haftalik ikiz gebeyim 3 gündür yine çok yoğun kanama geçirdim drum peritonolojiye sevk etti bakalım ne çıkacak drum bişey goremiyo her şey iyi kanama alanı gözükmüyor diyo

Doktor ne diyor peki çok üzüldüm cok zor bir durum Allahım hakkınızda hayırlısını versin inşallah, şafi ismiyle şifa versin , bebek hareketlerini hissedıyor musunuz
Gidiyorum durma hatta iki ayrı dra da daha gittim rahimde hiç bir sorun yok bebeklerde iyi ee peki bu kanama neden kesilmiyor dün drums tekrar gittim bebekler iyi kanama için peritonolojiye sevk etti üniversite hastanesine bakalım onlar bulacaklar mi kanama nedenini çok yoruldum psikolojik olarak Rabbim yardımcımız olsun

Gidiyorum durma hatta iki ayrı dra da daha gittim rahimde hiç bir sorun yok bebeklerde iyi ee peki bu kanama neden kesilmiyor dün drums tekrar gittim bebekler iyi kanama için peritonolojiye sevk etti üniversite hastanesine bakalım onlar bulacaklar mi kanama nedenini çok yoruldum psikolojik olarak Rabbim yardımcımız olsun
Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun ama en azından bebekler iyi üzülmeyin ikiz gebeliklerde kanama cok görülen bir durummus, inşallah en yakın zamanda sebebi bulunur şifa bulursun inşallah, allahım sizi ve bebeklerinizi korusun 🌸🌸💖🙏

Fazla gelmiş olabilir sulandırıcılar, bence doktorunuza soyleyip biriyle devam edın 1 haftadadır faktor 5 heterezigot ve pai 4g/4g , mthfr kern ikiside homozigot olmasına ragmen kanama sonrası 3 gun kanama alanımın ise görülmesinden bu yana 1 haftadır kullanmadım her ikisinide bebek gelişi 1 hafta onde kanama alanı kuculdu denildi
Merhaba benimde kan pıhtılaşmam var sanırım kanama alanım var usg de çıkmış ama doktor bişey demedi kan sulandırıcı kullanıyorum kan sulandırıcı tetiklemez mi?

Eklentiler

• IMG_20221031_125226.jpg
    IMG_20221031_125226.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 73
Merhaba benimde kan pıhtılaşmam var sanırım kanama alanım var usg de çıkmış ama doktor bişey demedi kan sulandırıcı kullanıyorum kan sulandırıcı tetiklemez mi?
Doktorunuzla tartısın bu konuyu , en iyi kararı o verecektir 🙏 cok gecmıs olsun

Progestan düşüklüğünden kanama olabilir zaten verdikleri ilaclar progestan içeriyor. Benimde kanamam vardı iğne hicbir işe yaramadı. Korkmayın sağlıklıysa bebek kanama falan doğuyor bi sekilde

kızlar benim de 5. haftam bitmek üzere ama 10 gündür lekelenmem var ilk muayenemde kesenin yanında doktor kanama alanı gördü ama çarşamba yapılan muayenemde kanama alanı yoktu ama kırmızı lekelenmelerim hep devam ediyor iki doktor da işe gitme bol yatak istirahati dedi prpgestan hap içiyorum zaten canım sıkkın eşimde hiç işgilenmiyor sabah sana kahavlatı hazırlyamam dedğim için sabah aksam annesinde yiyor aksam 9 dan önce gelmiyor tüm gün dışardan yemek çağırıp yiyorum onun içinde ayrıca bir para bırakmıyor kendi durumum iyi önemli değil ama annenden getir dedim bana da ben tasıyamam dedi kaynanam melek gibi ben gelip yapayım kızım diyor hergün arıyor ilgileniyor ama eşim en azından sabah da hapım var çay demleyip peynir ekmek koyması da o kadar zor olmamalı ben de anneme geçmeyi düşünüyorum bu süreci annemde kalarak değerlendireyim hem sürekli evde yalnız olmaktan bunaldım dışardan sürekli yemek yemekten midem kötü oldu eşimi de görmek bile istemiyorum erken gelsen ne olır dediğğm için de 2 gündür koltukta uyuyor

Progestan içerdekilerin hızlı sekılde gelmesini saglıyor benım ilk aylarda cok kucuk karından ultrasonda gözükmeyen kucuk kanama alanlarım vardı 8. Haftada benımde camurumsu lekelenmelerim gelmeye baslamıstı ama 1 haftada gecmişti daha sonra doktorda gecmiş demişti 14. Haftada kanama yasadım 2 gunluk agrısızdı sonrasında kanama alanım olustu sonrasında kahverengi sıvı lekelenmeler olmaya basladı en son koyu kahverengi sarı karısık oluyordu 19. Haftada gittiğim kontrolde kanama alanının artık ultrasonda gözükmediğini soyledi lekelenmelerim cok azaldı cok sukur bazen Gelıyor bazen gelmıyor umarım gecer dikkatli olun guzel dogal beslenın ani fazla hareketten kacının eğilmeyin c vitamini içeren meyveler ceviz yemeye calısın cok gecmiş olsun
Cevabin icin tesekkur ederim 😍 beslenmeme oldukca dikkat ediyorum hareket halinde cok bulunmuyorum.dun kontrolum vardi kanama alani temizlenmis dedi doktor cok sukur bebekte oldukca iyi dedi.progestana agiz yoluyla yine de devam ediyorum. Suan sizinkisi gibi acik kahverengi sarimsi karisik geliyor.insallah bu gunlerde gecer hamilelikten daha cok hastayim modundan cikarim 😂 Rabbim saglikla yavrularimiza kavusmayi nasip etsin 🙏

kızlar benim de 5. haftam bitmek üzere ama 10 gündür lekelenmem var ilk muayenemde kesenin yanında doktor kanama alanı gördü ama çarşamba yapılan muayenemde kanama alanı yoktu ama kırmızı lekelenmelerim hep devam ediyor iki doktor da işe gitme bol yatak istirahati dedi prpgestan hap içiyorum zaten canım sıkkın eşimde hiç işgilenmiyor sabah sana kahavlatı hazırlyamam dedğim için sabah aksam annesinde yiyor aksam 9 dan önce gelmiyor tüm gün dışardan yemek çağırıp yiyorum onun içinde ayrıca bir para bırakmıyor kendi durumum iyi önemli değil ama annenden getir dedim bana da ben tasıyamam dedi kaynanam melek gibi ben gelip yapayım kızım diyor hergün arıyor ilgileniyor ama eşim en azından sabah da hapım var çay demleyip peynir ekmek koyması da o kadar zor olmamalı ben de anneme geçmeyi düşünüyorum bu süreci annemde kalarak değerlendireyim hem sürekli evde yalnız olmaktan bunaldım dışardan sürekli yemek yemekten midem kötü oldu eşimi de görmek bile istemiyorum erken gelsen ne olır dediğğm için de 2 gündür koltukta uyuyor
Oncelikle Allah yardimciniz olsun. Bu sureclerde en buyuk destekcimiz eslerimiz. Hormonlar dolayisiyla ekstra hassas olabiliyoruz. Esinizin bu durumu cok tuhaf neden destek olmaz ki anlayamadim. Sizde konusun esinizle anlamak istemezse gidin annenizde kalin zaten sancili bi surec bide onun ilgisiz hali ve tripleriyle ugrasacak degilisiniz

Benimde aynı sekildeydi. Hamileliğimi öğrendim 2 hafta sonra lekelenmeler çamurumsu kahverengi akıntı bitmedi progestan kullandım fitil olarak. İğne de vuruldum 3 günde bir ama malesef kaybettim. Bunu sizi üzmek için yazmıyorum herkesin hamileliği farklıdır. Bu dediklerimi 6.haftada yaşadım ben. Dikkat edin kendinize gecmis olsun.
Allah yardimciniz olsun. İnsallah tekrar bu duyguya erisirsiniz. Herkesin ki ayni olmuyor tutanacaksa rabbim bir sekilde o gucu veriyor ayni sorunlari yasayanlarin kimisi kaybediyor kimisi sag salim bebegine kavusuyor. Allah yardimcimiz olsun insallah 🙏

X