kanama ve lekelenme

Cennet Annesi

PAPATYAA 🐣 MELİSA 🧚‍♀️🐣
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Ocak 2016
805
9.687
28
Dogum kontrol hapi kullaniyorum 21 tabletlik ve sadece 6 tane kalmisti hapin bitmesine kanamam ve lekelenmem oldu suan kanama yok ama lekelenme devam ediyor boyle olan var mi

Bende de aynı sorun noldu acaba hamile falan mısınız? Cevap verin :110:
Sende mi duzen icin dgum kontrol hapi kullaniyorsun canim ? Hamile degilim ikinci kutuya basldm bu kutuyu bitince kontrole gtcem artk 3. Kutuya baslmak istemiyorum. Peki sende durumlar nedr??

Normal galiba ilaçlarda böyle şeyler ben hem adet için hem korunmak için . Ama adetinin rengi falan da değişikti bende kullanmak istemiyorum binbir türlü zararı var burda yorum yapılmış okudum.

Normal galiba ilaçlarda böyle şeyler ben hem adet için hem korunmak için . Ama adetinin rengi falan da değişikti bende kullanmak istemiyorum binbir türlü zararı var burda yorum yapılmış okudum.
Canim bende adet oldum 10 gun falan surdu. Ama benim duzene girmesi icin kullaniyorum 3 aylik kullanmam lazim ama ilac beni korudgu icin kullanmak istemiyorum simdi ilaca yeniden basldim bi haftasi iki gun sonra btmek uzere sonra doktora kontrole gdecegm artk 2 kutu bitince kullanmak istemiyorum cunku korunmak istemiyorum

Düzene girsin bence 3 aydan bişey olmaz kullan derim korunmak istemiyorum derken bebek istiyorsan adetin düzene girmesi lazım hemde ilaçtan sonra daha çabuk hamile kalınıyor diye okumuştum

Düzene girsin bence 3 aydan bişey olmaz kullan derim korunmak istemiyorum derken bebek istiyorsan adetin düzene girmesi lazım hemde ilaçtan sonra daha çabuk hamile kalınıyor diye okumuştum
Evet oyle ama bn zaten duzenli oluyordum dis icin dktira gttgmde bna majezik verdi agrim oldukca ictm sonra duzenim bozuldu iki ayda yeterli diye dusunuyorum kndi acmdan tabi doktor ne der bilmiyorum ama ikinci kutu btince daha kulllnmdan doktra gdecegm

Normal ilac gununu uzatir kisaltir falan bende olmustu ama artik icmiyorum cok uzun surmustu lekelenmeler

Sltn sltn naptın sen ben adetten bitiminden 2 gün sonra pembe leke geldi ve sonra alt karın ağrım goguslerim dokununca aciyo böyle sol taraftan çok hafif batma oluyor sende de oldumu

Sltn sltn naptın sen ben adetten bitiminden 2 gün sonra pembe leke geldi ve sonra alt karın ağrım goguslerim dokununca aciyo böyle sol taraftan çok hafif batma oluyor sende de oldumu
Canim 3 gundr icmiyorum hapi unuttum bugun adet oldum buyuk ihtimal ilr randevumu alacagm bu aksam

Son 2 gün yoğun adet oldum sonra ilaç günü geldi 8. Gün bende başladım bitmedi leke şeklinde 2 gün daha kanamam oldu bir gün durdu pembe leke geldi sonra bir gün daha durdu bi daha bilemedim bende hamilelik belirtisi olabilir dedim test yaptım cikmadı sonra şimdide sarı akıntım var napicam bilmiyorum adet bittikten sonra adet olacakmış gibi ağrı :110:

Ben aldım perşembe 12 ye evet ama şöyle oldu ben yere düşürdüm bulamadım sonra tanıdık ebe var ona sordum dediki ilacından devam et en sonunda icmezsin dedi öyle yaptım sonra böyle şeyler oldu ilacı kullandım kullanalı ne sancı ne karın ağrısı ne demek leke bilirim 5 aydır kullanıyorum bilmiyorum bakalım ogrencrm persembe

Ama sen baya unutmuşsun 3 gün. hamile de olabirsin gerçek adet sancısı da olabilir. Çünkü ilacı bırakır bırakmaz 2 günde adet oluyosun

Ama sen baya unutmuşsun 3 gün. hamile de olabirsin gerçek adet sancısı da olabilir. Çünkü ilacı bırakır bırakmaz 2 günde adet oluyosun
Ben zaten suan ilaci tamamen biraktim keske hamile olsam yani Allahtan umud kesilmez ama iste ne bilim ya doktrada gdemiyorum doktoruma randevu gozukmuyo

X