Kanamalı sistit mi regl mi:(

elfshnn8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
236
110
Hanımlar merhaba yaklaşık bir yıllık evliyim şeker hastasıyım ilk başlarda bu sorunu yaşamıyorken son birkaç seferdir ilişki sonrası enfeksiyon ve sistit yaşıyorum muayene olmuştum vajinam sağlıklıymış ama ilişki esnasında enfeksiyon lar olabiliyormuş tek içimlik antibiyotik almıştım o zaman şimdi sistit tekrarladı sanırım bayram tatili sebebiyle kaç gündür doktora gidemiyorum fikirlerinizi almak isterim idrara sık çıkma yaparken yanma ve bu sabah peçeteye pembe kırmızı kan geliyor regl tarihim de geldi ama korkuyorum kanamalı sistit tir diye ama karnabahar kürüne başladım bol su içiyorum sperm alerjisi gibi bişey midir neden ilişki sonrası bunu yaşıyorum hep anlamadım gerçekten çok kötü bi durum

Eşinden sana geçiyor olabilir. Tuvalet hijyeni önemli sistis rahatsızlığında. Eğer çok zorlanıyorsan idrar yaparken kanama gelir.
Purinol adında bi ilaç var. Ben onu kullanmıştım. 5 dakika sonra rahatlamıştım. Yine bi doktoruna danış istersen..

Dün gittim monurol verdi bide ciproydu sanırım ama tam düzelir miyim bilmem bide tekrarlayabilir sonuçta buna hiç bi cevap vermiyor doktor sadece duş al deyip geçti , karnabahar suyu yapıyorum dedim o ne öyle içilir mi ıy dedi geçti yine

X