Kanamam var acil kızlar

Berfin blut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
35
11
23
Kızlar ben 6 haftalık gebeyim dün birkaç damla kanamam oldu bu sabah kalktiğimda kanamam yine olmuştu bu defa biraz daha fazlaydı ve küçük kan toplaması gibiydi bide ben bu gebeliğimden önce akar gebelik geçirdim doktorum bana kese görünüyor ama henüz bebek gorunmuyor dedi tekrar Jan testi verdik bir hafta sonra cikicak kanamam da dün pembeydi bu gün de kahverengi sizc düşük mü

Kızlar ben 6 haftalık gebeyim dün birkaç damla kanamam oldu bu sabah kalktiğimda kanamam yine olmuştu bu defa biraz daha fazlaydı ve küçük kan toplaması gibiydi bide ben bu gebeliğimden önce akar gebelik geçirdim doktorum bana kese görünüyor ama henüz bebek gorunmuyor dedi tekrar Jan testi verdik bir hafta sonra cikicak kanamam da dün pembeydi bu gün de kahverengi sizc düşük mü
Bende ayni durumu yasadim. Hic beklemeden doktora gidin bence ne olur ne olmaz

Bende ayni durumu yasadim. Hic beklemeden doktora gidin bence ne olur ne olmaz
Gitimn gelicek hafta tekrar gel dedi kan aldı benden embriyo daha oluşmamış dedi adet kanaması da olabilir dedi ama kan testim pozitif HCG bir hafta önce 45 ti şuan bilmiyorum bir haftada sonra tekrar gel dedi kanamam da sümüksü kıvamı ve kahverengi 🥺

Benimde oyle oldu ilk haftalarda igne ve dufaston yazdi doktor durdu.

canım bir doktorada gorun mutlaka rahminde birşeyler kalmasin inşallah birdahaki sefere saglikli hamilelik olur
İnşallah iki defadır düşük oluyor artık korkuyorum hamile olmaktan 🥺silik çıktı bu defa da

Eklentiler

• 17018926515715019323718268863105.jpg
    17018926515715019323718268863105.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 26
Akarr gebelik ne

Doğumdan kaç ay sonra hamile kaldınız ki siz
İlk oğlum da sezeryan yaptılar sıkıntılıydı ikinci gebelikte 1 yıl geçti aradan gebe kaldım 7 ci haftada skar gebelik denildi ameliyatı yapan doktor sezeryan yerini içerden açık bırakmış birkaç santim bebek oraya yerleşince hayati risk tasıyor zaten hemen sonra kalbi durdu ve ameliyata aldılar 1 yıl sonra tekrar düşündüm ve skar gebelikten sonra tekrar düşük oldu yani bilmiyorum bu skar gebelik yaşayanlar aceba hamile kalınıyor mu bilemedim

İlk oğlum da sezeryan yaptılar sıkıntılıydı ikinci gebelikte 1 yıl geçti aradan gebe kaldım 7 ci haftada skar gebelik denildi ameliyatı yapan doktor sezeryan yerini içerden açık bırakmış birkaç santim bebek oraya yerleşince hayati risk tasıyor zaten hemen sonra kalbi durdu ve ameliyata aldılar 1 yıl sonra tekrar düşündüm ve skar gebelikten sonra tekrar düşük oldu yani bilmiyorum bu skar gebelik yaşayanlar aceba hamile kalınıyor mu bilemedim
Cok üzüldüm rabbim bir daha yasatmasin

X