Kanda negatif cikip pozitif olan var mi? hala adet olmadim

Arkadaslar bilgisi olan bisey yazsin doktorum tarlusal tablet verdi ama hemen icmek istemiyorum ya sonradan falan yukselirse ki burada okudum boyle seyler 3. Kanda gebelik testinde pozitif gorenler var ne yapmaliyim?
Adetin 10 gün geçti gelmediyse testi tekrarla tarlusal öyle kullan(tarihe bakmadan yorum yazan ben :/ )

Amin yani 1. Gun kanda negatif cikip 4. Gunu positif cikmasi hala saskinim iyiki icmemisim diyorum ilaci
Adetim 4 gün gecikmişti. Tahlil ve test yaptırmıştım, ikisi de negatif çıkmıştı. Aradan 7-10 gün geçmiş hala adet olmamıştım. Tekrar test yapıp tahlil yaptırmıştım. Testte silik çizgi, tahlilde de 170li değerlerde çıkmıştı. Ben de doktora gitmeyip sabırla beklemiştim. Şimdi kızım 8 aylık oldu.

Adetim 4 gün gecikmişti. Tahlil ve test yaptırmıştım, ikisi de negatif çıkmıştı. Aradan 7-10 gün geçmiş hala adet olmamıştım. Tekrar test yapıp tahlil yaptırmıştım. Testte silik çizgi, tahlilde de 170li değerlerde çıkmıştı. Ben de doktora gitmeyip sabırla beklemiştim. Şimdi kızım 8 aylık oldu.
Masallah canimmm🧿♥️ bende dün 1.71 kan sonucu ile eve geldim

Dün adet olmam gerekiyordu, olmadım. Bir gün öncesi test yapmıştım. Negatif çıktı. Kesin öğrenmek için kaç gün beklemem gerekiyor? Ara ara adet sancısı gibi sancım oluyor ama hiç adet olacak gibi de değilim. Yorumlarda okuduklarım beni daha da heyecanlandırdı. 🙈

X