Kanda negatif cikip pozitif olan var mi? hala adet olmadim

Ya canım merhaba çok sevindim gebeliğin devam ediyor degilmi? Benimde belirtilerin.var yarın adet olmam.lazim adete iki gün kala yaptım.negatif şimdi seni görünce umutlandim. Artıs var mı beta hcg de?
Hersey yolunda cok sukur beta da artis var ben adetimin 1. Gunu kan yaptirdim bide negatifti dedigim gibi ilac verdi dr o adet kanini gormedigin surece umut var bence ve 2. Gunu evde test yaptim yine negatif 4. Gunu cift cizgiyi gordum umarim sende hamilesindir

Merhaba ben de aynı durumu yaşıyorum şuan adetimden 8 gün geçti 2 gün önce idrar testi yaptım hafif silik çıktı dün kan tahlili verdim negatif ve hala adet olmadım hakkımızda hayırlısı

Arkadaşlar merhaba ben 7 gün geçiktim bu ay 8. Gün kahve leke 9. Gün lekeyle kanama başladı tamam dedim hamile değişim ama çok kısa sürdü ara ara geldi sildiğimde pede çok bulaşmadı ağrım da hiç olmadı rengi de bir tuhaftı açık renkti bugün pembe oldu bir ara gittim bende kan verdim vajinal muayene oldum rahim kalınlığı 8 mm dedi normalde adetken 1 ile 4 arasında olması lazımmış şüphelendi gebelik testi yaptı negatif çıktı şimdi ben değişik şeyler hissediyorum adet dönemi dışında hormon testlerim normal çıktı rahimde kist miyom hiç bişey yok pcos var bende sadece gebeliğe engel değil dendi eşimde de bir sorun yok şimdi ben ne yaşıyorum birileri tecrübelerini paylaşabilir mi geç döllenme olabilir mi yada ne bileyim testi bir süre sonra tekrarlasam mı yumurtlama günlerim belli olmuyor 35 günde bir adet oluyorum ben

Canım merhaba bir ilaç içme bekle benim adetim 4 gün geçti kan testi yaptım 1 çıktı sadece 1 düşünebiliyor musun ve negatif dedi doktor az daha adet söktürücü icecektim ama içmedim adetim 7 gün geçti ve benim göbek deligimde ağrı oldu. Bende inanılmaz uyku vardı o Aralar kasıklarımda adet gibi sancı filan. Adetim 9 gün geçti ve ben bazı şeylerin yolunda olamicagini anladım tekrar idrar gebelik testi aldim ve pozitif çıktı İnanamadim tekrar test yaptım yine pozitif adetimin 4 günü kan testinde çıkan 1 rakamı adetimin 9. Gününde 299 çıktı ve şuan 10 haftalık hamileyim. Biraz bekle ve tekrar test yap idrar testi bence. Hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş vardır ☺️
Merhaba adet gecikmesi dışında bir belirtiniz var mıydı

Hamileymişim arkadaslar ☺️ Adetimin 1. Gunu negatif cikmisti bugun aksam evde gebelik testi yaptim pozitif cikti hemen hastaneye gittik aonucu aimdi ogrendim hamileymisim iyiki sokturucu ilaci icmemisim
Çok sevindim adınıza ☺️ bende 5.gün gecikmedeyim beta 0.00 çıktı halen Regl olmadım düne kadar bel ağrısı baş ağrısı bulantım vardı.Şuan göğüs hassasiyetim başladı.Siz gecikmenizin kaçıncı günün de test yapıp pozitifi öğrendiniz ? Birde belirtileriniz nelerdi ?

Kasik ve bel ağrım vardı aynı adet sancısı gibi birde çok uykum oluyordu uyuyordum göbek deligimin içi agrimisti birde
Ya birşey soracağım biri beni aydınlatsın bu ay 9 gün geciktim ilk defa ve adet oldum gecikme olduğu sıra hamilelik belirtileri verdim mide bulantısı sofradan yiyemeden kalkma bol akıntı gibi , adet oldum 6 gün sürdü miktarı normale göre biraz daha azdı günlük bir ped kullanacak şekildeydi dün adetim sona erdi ama gecikmem olduğu gunden beri felaket bir bel ağrısı ve sol kasıkta sürekli yanma hisssi var karnim sürekli şiş hamile kalıp adet olan varmı aranızda

Kasik ve bel ağrım vardı aynı adet sancısı gibi birde çok uykum oluyordu uyuyordum göbek deligimin içi agrimisti birde
Göğüs hassasiyeti akıntı falan var mıydı benim de 3gün geçti. 0.50 idi ama hala adet olmadım. Bi kere belim çok ağırmıştı birde bu ara kasık ağrım var ama onun dışında ne gğüs hassasiyeti ne çok fazla akıntı yoktur

Göğüs hassasiyeti akıntı falan var mıydı benim de 3gün geçti. 0.50 idi ama hala adet olmadım. Bi kere belim çok ağırmıştı birde bu ara kasık ağrım var ama onun dışında ne gğüs hassasiyeti ne çok fazla akıntı yoktur
Göğüs hassasiyetim olmadı canım akintimda yoktu . Hakkında hayırlısı olsun inşallah :)

Çok sevindim adınıza ☺️ bende 5.gün gecikmedeyim beta 0.00 çıktı halen Regl olmadım düne kadar bel ağrısı baş ağrısı bulantım vardı.Şuan göğüs hassasiyetim başladı.Siz gecikmenizin kaçıncı günün de test yapıp pozitifi öğrendiniz ? Birde belirtileriniz nelerdi ?
Merhaba canim ben adetimin 1. Gunu kanda test yaptiridm ama negatif cikti sokturucu ilac vermisti bana doktor ama kullanmadim adet oldugumu gormedgim surece hep bi umut vardir 4.gunde evde test yaptim cift cizgiyi gordum hemen gittim kanda tesst yapmaya pozitif hamileymisim doktorum gec yumurtlama olmustur diyor. Belirtim ilk hamileligimde akinti coktu hatta bunda olmayinca hayir hamile degilim demistim ama alakasi yokmus akintim yoktu ama cok idrara cikiyordum ve kasiklarim devamli agriyordu umarim hamilesindir☺️

Merhaba canim ben adetimin 1. Gunu kanda test yaptiridm ama negatif cikti sokturucu ilac vermisti bana doktor ama kullanmadim adet oldugumu gormedgim surece hep bi umut vardir 4.gunde evde test yaptim cift cizgiyi gordum hemen gittim kanda tesst yapmaya pozitif hamileymisim doktorum gec yumurtlama olmustur diyor. Belirtim ilk hamileligimde akinti coktu hatta bunda olmayinca hayir hamile degilim demistim ama alakasi yokmus akintim yoktu ama cok idrara cikiyordum ve kasiklarim devamli agriyordu umarim hamilesindir☺️
İnşallah kolay ve sağlıklı gebelik geçirirsiniz 🙏 Benim değerim 0.00 olduğu için sanmıyorum ki yükselsin.Regl olmayı bekliyorum artık ☺️

Normalde 12sinde adet olmam lazımdı ama olmadım kasık ağrısı oldu adet olacakmışım gibi hafif hafif ağrılar oldu geçen ay adetimden sonra ovülasyon testiyle ymurtlama gününü değerlendirdim ve çok umutlıydım pazar günü hasta olmam lazımdı ama olmadım adetim düzenlidir şaştığını hiç hatırlamam pazartesi gittim kan verdim negatif dedi üzüldüm şimdi sizin yazınızı okuyunca ümitlendim acaba hamilemiyim bende kasıkta ağrım dün biraz vardı bugün ara ara çok nadir geliyor

Şuan sizle aynı durumdayım evde idar testi yaptım adete iki gün kala negatif adet günümde kan verdim sonuç negatif 0.490 çıktı üç gün gecti hala âdet olmadım bnde hamile 🤰 gibi hissettim ama kapılmak da istemiyorum bir tane de oğlum var Rabb'ime bin şükür ama hiç âdet olacak gibi de değilim napsan bilemedim😀

X