kanda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmı :(

arkadaşlar tesadüfen gezerken gördüm. bende sizinle aynı durumdaydım. sat 3 marttı ve benim 10 martta tutmuş bebeğim buna rağmen 26 martta gittiğimde yoktu. buna rağmen ince ince bel ağrılarım ve yoğun beyaz akıntım vardı. 31 martta gittim yok hiç çıkmadı kanda. 4 nisanda gittim yok. kaç defa kan verdim bilemiyorum buna rağmen çıkmadı kanda. sonra umudumu tam kestim adet bekliyorum artık 7 nisanda gittim test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. sonra hemen kan vermeye gittim 102 çıktı bhcg... demem o ki bende kan testinde kaç defa negatif gördüm hayallerim yıkıldı ama aslında hamileymişim... Allah isteyen herkese nasip etsin benim ilk bebeğim olacak inşallah :KK16:

cnm ya ne kadar umutlandım şimdi bilemezsin demek olabiliyomuş böyle şeyler bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz

inşallah bi sorun yoktur cnm hamilesindir ben az önce test yaptım yine dayanamadım sonuç negatif malesef 23 gün oldu mutlaka çıkardı olsaydı bütün umutlarım bitti çok üzgünüm bunun üstüne bide hastamıyım acaba diye düşünmeye başladım Allah korusun kist veya pko lu olmayım çok korkuyorum

canım benim haber vermek istedim.kanda negatif yani bir çıktı.birkaç jormonum yükselmiş.bunlardan biri fsh ve biride lh bunlar yumurtlamayı engelliyorlarmış.yani sanırım ben yumurtlamadım bile.umarım seninki gebeliktir.ben hafta sonu doktora gidicem.tedaviye başlarız diye düşünüyorum:KK14::KK43::KK50:

arkadaşlar tesadüfen gezerken gördüm. bende sizinle aynı durumdaydım. sat 3 marttı ve benim 10 martta tutmuş bebeğim buna rağmen 26 martta gittiğimde yoktu. buna rağmen ince ince bel ağrılarım ve yoğun beyaz akıntım vardı. 31 martta gittim yok hiç çıkmadı kanda. 4 nisanda gittim yok. kaç defa kan verdim bilemiyorum buna rağmen çıkmadı kanda. sonra umudumu tam kestim adet bekliyorum artık 7 nisanda gittim test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. sonra hemen kan vermeye gittim 102 çıktı bhcg... demem o ki bende kan testinde kaç defa negatif gördüm hayallerim yıkıldı ama aslında hamileymişim... Allah isteyen herkese nasip etsin benim ilk bebeğim olacak inşallah :KK16:

canm hayırlı olsun.bişey soracam evde yaptığın test hep aynı markamıydı bide kan verdiğin yer hep aynımıydı?

canım benim haber vermek istedim.kanda negatif yani bir çıktı.birkaç jormonum yükselmiş.bunlardan biri fsh ve biride lh bunlar yumurtlamayı engelliyorlarmış.yani sanırım ben yumurtlamadım bile.umarım seninki gebeliktir.ben hafta sonu doktora gidicem.tedaviye başlarız diye düşünüyorum:KK14::KK43::KK50:[/Q

çok geçmiş olsun cnm umarım bi an önce iyileşirsin

canm hayırlı olsun.bişey soracam evde yaptığın test hep aynı markamıydı bide kan verdiğin yer hep aynımıydı?

sağol canım hayır her defasında farklı bir eczaneden farklı markada test almıştım.. ama eğer varsa hepsinde çıkıyo çünkü ben emin olamayıp farklı markalarla da yapmıştım hepsinde sonuç pozitifti. kanı da hep aynı yerde aldırmadım. umarım en kısa zamanda sağlıklı bebeklere kavuşuruz :)

sağol canım hayır her defasında farklı bir eczaneden farklı markada test almıştım.. ama eğer varsa hepsinde çıkıyo çünkü ben emin olamayıp farklı markalarla da yapmıştım hepsinde sonuç pozitifti. kanı da hep aynı yerde aldırmadım. umarım en kısa zamanda sağlıklı bebeklere kavuşuruz :)

saol canım merak işte herşeyde bi umut arıyo insan:KK1::KK1:

Adete 8 gun kala kanda 0.1 negatif cikti umut var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Adete 8 gun kala kanda 0.1 negatif cikti umut var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok erken yapmışsın cnm adetin geçsin bikaç gün tekrar yap biliyorum beklemekte çok zor ama net sonuç almak için geçmesi gerekiyo umudunu kaybetme inşallah hamilesindir

selam kızlar sizlere sormak istediklerim var eşimle 7 aydır korunmuyoruz bu ay adet olmadım 15 gün geçti sat 13 marttaydı 1 hafta önce evde test yaptım negatifti 3 gün sonra yine yaptım çok ama çok belirsiz bi çizgi gördüm eşime de gösterdim ben göremiyorum dedi onuda negatif olarak kabul ettik 2 gün sonra yine adet olmayınca kanda gebelik testi yaptırdık malesef o da negatif çıktı sabah lavaboda kurulanırken çok az açık renkli kan geldi peçeteye sonra kesildi birinci sorum kan testinde yanılma payı olabilirmi adet günüm geçtikten 12 gün sonra yaptırdık sizce gebelik varsa da çıkmayabilirmi böyle bi ihtimal olucağını sanmıyorum ama umut işte.. ikinci sorum yerleşme kanaması denilen şey adetten öncemi olur yoksa adet geciktikten sonramı olur bu arada bariz hamilelik belirtileri yaşamıyorum sadece göğüslerimdeki damarlar biraz belirgin olmaya başladı bide karnımda şişlik var eğer adet olmazsam tekrar evde test yapmayı düşünüyorum sizce kaç gün beklemeliyim :2:

canım 12 gün sonra cıkması lazım. dah once adet duzensizliği ile ilgili şıkayetlerın oldu mu??
Geç döllenmede olabilir bence bir kac gün bekle sonra yine yaptır

canım varmı sende bişeyler:KK17::KK17:

yok yavrum yaa hala adet olmadım ama bugün biraz başım döndü sol göğsüm acıdı ve afedersin birden bi öğürme geldi eşimde şüphelendi ondan sonra dedi bi test daha yaparız bilmiyorum bakalım yapıcaz bi kere daha

canım 12 gün sonra cıkması lazım. dah once adet duzensizliği ile ilgili şıkayetlerın oldu mu??
Geç döllenmede olabilir bence bir kac gün bekle sonra yine yaptır

canım sen beni tanıyamadın galiba daha öncede sohbet etmiştik seninle benim açtığım karbonatla gebelik testi başlığında :KK9: adet düzensizliğim oluyodu ama en fazla bir hafta gecikirdi bende varsa eğer geç döllenme olabilir diye düşünüyorum biliyosun 3 gün önce evde test yaptığımda çıkmamıştı sen hamile olduğunun haberini vermiştin hani bu arada senin hamilelik nasıl gidiyo bebiş iyi dimi :KK16:

yok yavrum yaa hala adet olmadım ama bugün biraz başım döndü sol göğsüm acıdı ve afedersin birden bi öğürme geldi eşimde şüphelendi ondan sonra dedi bi test daha yaparız bilmiyorum bakalım yapıcaz bi kere daha

ayy hadi inş hamilesindir hatta bence hamilesindr:21::21:

X