Kanda ve testde pozitifden negatife döndü

sydaan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
15
1
23
Merhaba herkese.
Evde erken gebelik testi yapdım 2. Çizgi çok hafif silik çıkdı yanlıştır diye 3 gün sonrasında tekrar yapdım yine aynı şekilde olunca kan testi verdim pozitif çıkdı doktorumu aradım 2-3 gün sonra tekrar yapdır dedi degerlerde çok hafif düşme vardı bugün doktora gitdim adetim 2 gün gecikdi test yapdilar negatife döndü net bisey demek için 1 hafta bekleyelim dedi. Çogu hamilelik belirtilerimde var . Bu şekilde olupda pozitife dönenler varmı???

Merhaba herkese.
Evde erken gebelik testi yapdım 2. Çizgi çok hafif silik çıkdı yanlıştır diye 3 gün sonrasında tekrar yapdım yine aynı şekilde olunca kan testi verdim pozitif çıkdı doktorumu aradım 2-3 gün sonra tekrar yapdır dedi degerlerde çok hafif düşme vardı bugün doktora gitdim adetim 2 gün gecikdi test yapdilar negatife döndü net bisey demek için 1 hafta bekleyelim dedi. Çogu hamilelik belirtilerimde var . Bu şekilde olupda pozitife dönenler varmı???
Kan degerleriniz nasildi acaba

Eklentiler

• IMG-20240124-WA0012.jpg
    IMG-20240124-WA0012.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20240124-WA0000.jpeg
    IMG-20240124-WA0000.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 28
Kan değerinizi merak ettim testte gebelik var gozukuyo ama onemli opan kan testleri.

İlk bunları yapdım kandada ilk 15 di sonra 13 oldu sonra komple negatife döndü

Tekrar çağırdı doktor korkuyorum gitmeye çünkü bütün hamilelik belirtileride vardı karnım çok değişik oldu şişdi vicudumda çok fazla değişkenlik oldu

İlk bunları yapdım kandada ilk 15 di sonra 13 oldu sonra komple negatife döndü
Değer düştükten sonra tekrar yükselmez kimyasal gebelik yaşamışsınız adetiniz başlar yakında korunmadan bir adet sonra tekrar deneyebilirsiniz. Belirtileriniz de yarısı psikolojik yarısıda biraz yükselen progesteron hormonundan kaynaklı muhtemelen. Üzülmeyin sakın hamile kalabildiğinizi görmüş oldunuz

Değer düştükten sonra tekrar yükselmez kimyasal gebelik yaşamışsınız adetiniz başlar yakında korunmadan bir adet sonra tekrar deneyebilirsiniz. Belirtileriniz de yarısı psikolojik yarısıda biraz yükselen progesteron hormonundan kaynaklı muhtemelen. Üzülmeyin sakın hamile kalabildiğinizi görmüş oldunuz
Ben klomen ve igne kullandım
Kimyasal gebelik nasıl oluyor acaba bir zararı olurmu

Ben klomen ve igne kullandım

Kimyasal gebelik nasıl oluyor acaba bir zararı olurmu
Kullandığınız ürünlerde de beta hcg bulunuyor. İğne olduktan kaç gün sonra test yaptınız? Eğer kullandıklarınız sebebiyle kanınızda olan beta hcg sıfırlamadan erkenden test yaptıysanız da pozitif çıkar testler. Kimyasal da yaşamış olabilirsiniz.

Merhaba herkese.
kimyasal gebelikde belirti görürsünüz ama oluşmuyor daha sonra değerleriniz nasıl kandaki

Kullandığınız ürünlerde de beta hcg bulunuyor. İğne olduktan kaç gün sonra test yaptınız? Eğer kullandıklarınız sebebiyle kanınızda olan beta hcg sıfırlamadan erkenden test yaptıysanız da pozitif çıkar testler. Kimyasal da yaşamış olabilirsin

Hatırladığım kadarıyla ya 8 yada 10. Gününden itibaren yapmaya başladım doktorum test yapmaya başla karşılaştıralım demisdi muane gününe kadar o şekilde ilerledim

Hatırladığım kadarıyla ya 8 yada 10. Gününden itibaren yapmaya başladım doktorum test yapmaya başla karşılaştıralım demisdi muane gününe kadar o şekilde ilerledim
8. ve 10.günlerde iğne etkisi geçmemiş olabilir. Tamamen negatife döndükten sonra pozitif olur ise pozitif denilebilir. Grupta da bazen denk geliyorum kiminde iğne etkisi 10.günde kiminde de 12.günde geçebiliyor. Belki o sebeple de pozitif çıkmış olabilir testleriniz.

X