Düğün Kankamın Düğününe:)

ben de beğendim canım, ayakkabı seçimin de resimdeki gibi bişi olabilir..

Elti veya görümce değilsen..bu elbise şıktır..Kanka düğünü için ideal..

Çok şık , zarif bir model bence güle güle giy kaydirigubbakcemile3

sen ne renk diktiriyorsun?

Gidip gelinle yarışırcasına bembeyaz bi elbise almayın da naparsanız yapın. Bazı sivri zekalarda görüyorum, gitmiş başka renk yok gibi o gün beyaz rengin geline mahsus olması gerektiğini bilmeden bembeyaz elbiseyi çekmiş gelmiş.Gelinlik giyseymiş bari. kötükedihüso

çok şık ama sade...sade ama basit te değil..ama daha renkli bişi bulsanız daha iyi olabilir

düğün geçtiyse herkesin gözü üstünüzde olmuştur canım.. gerçekten çok hoş..

hem çok zarif hemde şık.ben çok beğendim.senin düğünün değilya.bence gayet uygun

bencede çokk güzell ölekii sonuçta kankanda olsa akraban deil...benn seninkinii görünce kendimden utandım valahii çok kısa bir süre önce en yakın arkadaşım evlendi ve o dönemde ekimin sonu ne yaz ne kış bir türlü vakit darlıında elbise bulamadım herzamanki kurtarıcım olan boyundan bağlı siyah bir elbise giydim üstünede bolero...ama hiçç içimee sinmemişti şimdii görünce yinee kötüü oldumm...:KK43:(

Gidip gelinle yarışırcasına bembeyaz bi elbise almayın da naparsanız yapın. Bazı sivri zekalarda görüyorum, gitmiş başka renk yok gibi o gün beyaz rengin geline mahsus olması gerektiğini bilmeden bembeyaz elbiseyi çekmiş gelmiş.Gelinlik giyseymiş bari. kötükedihüso

hehe vallahii ne güzel demişsin ama biliousun geçtiimiz yaz kırık beyaz ve krem abiyede modaydı...baştaa bende çok tereddüt ettim kuzenimin düününde aldım kırık beyaz elbise giydim...zaten gelinede biraz gıcıktım ayrıca tekte ben deilmişim herhalde ki benden hariç 2 kişi daha farklı modellerde kırık beyaz-krem abiyezemuszemus giydiler...:)))

canim elbise bence harika...bende bir arkadasimin dügününde sade elbise giydim, seninkine benzerdi ama rengi degisikti...abartili giymek zaten yakismiyor bence kimseye ama zaten sen arkadasisin...yani cavcavli seyleri daha yakinlari giyebilir, isterseler tabe

canlarım elbısem cok guzel oldu ve herkes cok begendı dugunde harıkaydı uzun bi süre yoktum cunku ısyerımde net yasaktı evdede net yok hepınıze cok tsk ederım ıyıkı varsınız:enbuyukkk:

X