Kansızlık ve Nefes Darlığına Çare Arıyorum

Iyiki Vasrsiniz Arkadaşlar Hepinizden Alah Razi Olsunn Insanin Piskolojiside Bozuluyo Böyle şeylerde O Bile Düzeliyo Yorumlarinizla Desteginizle Hepiniz Iyi Yaşayinn Emiii:):):)

aynı sorun bende vardı.Kansızlıktan kaynaklanıyormuş,5 tane kan serumu yedim ne nefes darlığı kaldı ne de halsizlik.sabahları aç karına üzüm pekmezi çok iyi geliyor ama muhakkak aç karına olucak.aslında pekmezi sevmam ama serumdan iyidir:)

aynı sorun bende vardı.Kansızlıktan kaynaklanıyormuş,5 tane kan serumu yedim ne nefes darlığı kaldı ne de halsizlik.sabahları aç karına üzüm pekmezi çok iyi geliyor ama muhakkak aç karına olucak.aslında pekmezi sevmam ama serumdan iyidir:)

geçmiş olsun evet pekmez içiyorum aç karnına çok kötüü
birazsu katyorum birazda limon sıkıyom ama migdem bulanıyo düzelmek için içiyorum mecburr dr gitmedim daha tabi gidicem ama paylaştıgın için teşekkürlerr saglıklakal

cnaım gçemiş olsun. Benimde tahlillerimde kanım düşük çıkmıştı 2 sene evvel. adet kanamalarım çok oluyordu. Doktor aynı ilacı verdi. bir de kadın doğumcuya gittim o da ilaç başladı.3 ay sonra kan değerlerim anca toparladı. doktorum frrosanol'ün kısa sürede etkilemediği bu yüzden düzenli almam gerektiğini söylemişti. 3 ay kullandım.
Bir de pekmez ve mercimekte yüksek demir varmış. Hem de doğal bir kaynak. Tavsiye ederim.
geçmiş olsun

sagol canım tavsiyelerin için evet pekmez içiyorum bende igrene igrene çok kötüü oluyo tavsiyelerin içim teşekkürlerr saglıkla kall

geçmiş olsun pekmez iyi geliyor yemeyi ihmal etme sakın nefes darlığına gelince bende astım var nefes alamıyorum hele birde krizi geldimi yandım ama benimki mevsimsel sigara dumanından kalabalıktan sıcaktan soğuktan kendimi korumak zorundayım birde ben her ağrı kesiciyi kullanamıyorum nefes darlığını tetikliyor sende bence bunlara dikkat et ve dr git ihmal etme güzelim kendine iyi bak öptüm.

kızlar ben de anemiyim. kendim pek uygulayamasam da size bazı tavsiyeler vericem.
çayı yemekle beraber kesinlikle tüketmeyin.en az 2 saat sonra için.
çekirdekli kuru üzüm yiyin günde 1 avuç.
regl dönemlerinde çok geliyorsa adaçayı için, gerçekten azaltıyor.

enginar hapını kullanmanı tavsiye ederim Balen diye bir markanın var kara ciğeri yeniden yeniliyor

ayrıca kansızlık için akşamları yatarken 5 adet kuru kaysı yemen yeterli yada keçi boynuzu pekmezide aynı işi görür bir er kaşık yemen yeterli geçmişy olsun

merhaba , bende kanı az olanlardanım. prof saraçoğlunun kitabından bir kür uyguladım .faydasını gördüm. önce kereviz yaprağını sanırım 3 dakkaydı kaynatıyosunuz,sonra ıspanak yaprağını ilave edip 2 dakka daha kaynatıyosunuz soğumaya bırakıyosunuz. her gün taze olarak yapıyosunuz. yemeklerden 15 dakka önce veya yemekten sonra içiyosunuz. sebzelerin gramları önemli saraçoğlunun sitesine girip detaylı okumanızı tavsiye ederim. inş. faydalı olur...

ne yazik ki bende de ayni sorun var nefes darligi kalp carpintisi ve kansizlik... nasil yasami etkiledigini iyi bilirim ilaclar ve dogru doktor baska caresi yok. bir de kansizligin nedenini bilmek ogrenmek gerekli

hepimize gecmis olsun

X