Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kapatıcı uygulamalımıyım?

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
yüzümde sivilce izlerini kapatmak için fondötenden önce bir de kapatıcı mı uygulamalıyım?

damlaya katılıyorum Şeniz
kapatıcı+fondoten daha iyi kapatabilir, ama üstüste çok ağır olur bence. cildini o kadar kaplama yerimseniben

yanaklarımda hafif çukurlar oluştu sivilceden sonra ve lekelenmeler şeklinde de bazen kendini belli ediyo,allığı sürünce meydana çıkıyor yani kapatıcı bu çukurlukları kapatmaz heralde :KK43:
yada kapatması için kapatıcı şartmı :) fondöten pürüzsüz göstermiyor cildimi

cnm bence bak clinique nin mineral pudrası var dehşet bişey onu kullan cildinede ii gelir ve sakın simli parlak allık kullanma mat renkleri tercih et parlak olanlar dediğin gibi çukurları belli edio

aa bak haklısın elimdeki simli kırmızı allık çok belli ediyor sürünce,koydum kenara mat olanlar hoş duruyor buna dikkat ederim artık farketmemiştim cnm
peki clinique hangisini alcam bunun numarası falan varmı benim tenim beyaz hangisini alayım

tatlım zaten çok koyu rengi yok bu pudraların ama sana en açık tonu olur sanırım beyaz tenli isen ama normal pudra diil unutma mineral pudra diyip al boşuna para verme yani ve kesinlikle mat şeftali renklerinde allık kullan yardımcı olabildiysem ne mutlu

Bende merak ettim bu clinique nin mineral pudrasını...

Resmi falan var mı? Eklersen iyi olur tatlım.

valla çok güzel kapatıcılığı bana sephorada ki kadın uygulamıştı bayıldım ve çokta doğal yani süper bişeydi
adszgf6.png
[/URL][/IMG]
kıslar buydu büyük ihtimalle ama yinede denemeye gittiğinz de mineral pudra diye söylersenz yanlış olmasın

tatlım zaten çok koyu rengi yok bu pudraların ama sana en açık tonu olur sanırım beyaz tenli isen ama normal pudra diil unutma mineral pudra diyip al boşuna para verme yani ve kesinlikle mat şeftali renklerinde allık kullan yardımcı olabildiysem ne mutlu

cnm zaten boşa para verip duruyorum deneme yanılma yoluyola bulmaya çalışıyorum ev kullanmadığım kozmetiklerle kremlerle doldu valla..benim tenim aşırı beyaz allığı şeftali tonlarındamı alayım?meybelline pembesini aldım bilmiyorum ben yine yakıştıramadım kendime sanırım yine yanlış şeye para ödedim mirmirmirmir

cnm dediğim pudrayı mutlaka kendine uygulat ve öyle al ve pembeden diyade şeftali tonları beyaz tenlileri daha canlı ve doğal gösterir eğer bütçeyi problem etmiyorsan bu pudrayı ve givenchy nin prizma allığının şeftali rengini al ve çok uzun zaman kullan derim hayatım çok memnun kalıcaksın eminim

X