Kapatmaya sayılı günler kala Elimde son kalan çanta ve ayakkabılar/SATILMIŞTIR.

👏👏👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba new balance ve onleri kapali arkasi acik siyah kirmizi minik cicekleri olan ayakkabilarin fiyatini ve numalarini ogrenebilirmiyim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba new balance ve onleri kapali arkasi acik siyah kirmizi minik cicekleri olan ayakkabilarin fiyatini ve numalarini ogrenebilirmiyim?Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Selammyrules hesabı geçici olarak kapanmış.sanırım yarın açılır..Arkadaşım olduğu için telefonda senin için sordum ayakkabıları..Diyor ki ;new balance 39 numara,1 kez giyildi sadece fiyatı 70tl ve babet de 39 numara ,o da 20tl..ilgilenirsem kapatıcağı için 2 sine iyi 1 fiyat yapabilirmiş..

Selammyrules hesabı geçici olarak kapanmış.sanırım yarın açılır..Arkadaşım olduğu için telefonda senin için sordum ayakkabıları..Diyor ki ;new balance 39 numara,1 kez giyildi sadece fiyatı 70tl ve babet de 39 numara ,o da 20tl..ilgilenirsem kapatıcağı için 2 sine iyi 1 fiyat yapabilirmiş..

Ilginiz icin cok tesekkur ederim urunlerin ikiside oldukca hosuma gitti fakat ben 37 giyiyorum :KK43:

Ilginiz icin cok tesekkur ederim urunlerin ikiside oldukca hosuma gitti fakat ben 37 giyiyorum :KK43:

Hiç önemli değil canım..Kısmet diyelim :KK43: ama onda 37 de vardı sanırım..Artık yarın geldiğinde istersen 37 leri söyler sana..

Hiç önemli değil canım..Kısmet diyelim :KK43: ama onda 37 de vardı sanırım..Artık yarın geldiğinde istersen 37 leri söyler sana..

Evet kismet diyelim artik ben zaten konuya abone oldum takip ederim artik

Kalanlar çokkk uygna

canım spor ayakkabıların üzerndeki babetler kaç numara?bi de resimleri nasıl alıntılıyoruz?zahmet olmazsa yazar mısın?bazen derdimizi anlata kadar canımız çıkıyor?

Canm resmi sağ tıkla kaydet
Daha sonra alıntılarken resmi yüklemen yeterli:)
Bu mu dediğin babet peki tatlm
Bu ise 39 numara 38 numara ayağada oluyor(bana oldu mesela:KK66:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404148312.637807.jpg

Hadi hanmlar bunlardan uygna yok

X