kapodokya

pelinaydin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
11
1
28
Eğer tatilinizi huzur , keyif ve eğlence arıyorsanız bu 3 ü aynı anda Kapodokya'da, rahatsız edici hiç bir tipleme buraya uğramaz Türkiye standartlarının üstünde anlayacağınız

Bencede Kapadokya .. mutlaka açık havva müzesi Ürgüp Avanos bunlar gezinmeli.. Veee eğer pahali gelirse balina binmek enkazından sabahın 5 inde kalkinız ve o gökyüzündeki muhteşem görüntüyü kaçırmayınnnn.. :KK54::KK37:

kapadokya kesinlikle gördüğüm en büyüleyici yerlerden biri. Tekrar gitmek isterdim. Gidenler balon turu yapmadan dönmesinler.

Kapadokya çok süper bir yer. Gidenler balona binmeden ve Ürgüp Kabak Çekirdeği yemeden ( özellikle sütte kavrulmuş ) ve 1 kilo yanlarına almadan dönmesinler çünkü çok ama çok lezzetli bir şey... Ben halen kargo ile istiyorum geliyor ve 3-4 günde bitiriyoruz :) Demedi demeyin mutlaka alın ve tadın... ‪
#‎ürgüp‬‪#‎kabakçekirdeği‬‪#‎kapadokya‬‪#‎cappadocia‬‪#‎dream‬‪#‎goreme‬‪#‎instacool‬‪#‎travel‬‪#‎instatravel‬

Son düzenleyen: Moderatör:
bence kapadokya tatil için muhtesem bir yer arkadasların dediği gibi sizi rahatsız edebilecek tipler yok. Sakin bir tatiil istiyorsanız Kapadokya hatta otelde önerebilirim .YAREN CAVE HOUSE ... !

X