Kapsülsüz kahve makinesi önerisi

Misketoglan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
156
50
27
Kızlar merhaba. Kahve tüketmeyi seven biri olarak doğum günüme kahve mak almak istiyorum. Ama kapsül fiyatları nedeniyle kapsülsüz latte cappucino yapabilen bir makine arıyorum. Önerisi olan yazabilirse çok sevinirim ❤️

Ah o kapsül fiyatları ya.. bana yıllar önce öyle kahve makinesi hediye geldi kapsül fiyatından dolayı kullanamıyorum kaldı öyle

Bütçeniz ne kadar? Philips in tam otomatik kahve makinesini aldım ben araştırdık en son ona karar verdik espresso americano latte cappucino yapabiliyor çekirdek kahve koyuyorsun kendi ogutuyor amazonda 8800 TL

Delonghi kahve makinelerine bakabilirsiniz. Çoğu öğütülmüş kahve ile çalışıyor. Kalite olarak nerdeyse sanayi tipi kahve makineleri ile aynı kalitede diyebilirim.

Philips EP4346/70 var bizde de, bakmak isterseniz diye tam modeli yazdım. Normalde o kadar kahveci biri olmamama rağmen beni düzenli kahve içen birine çevirdi, latte ve cappucino yu güzel yapıyor bir de süt-kahve oranını düzenlemeye izin veriyor. Diğer kahvelerde de (americano vb.) düzenleme imkanı sunuyor. Biz memnunuz.

X