Kara Ekmek ATV

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
atv ekranlarında yakında izleyiciyle buluşacak olan Kara Ekmek dizisinin çekimleri başladı. Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizi, büyük hayalleri ve hırsları olan genç bir kızın hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı bir biçimde değişen hayatını konu alıyor.

ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide başrolleri Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elif Can Ongurlar paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar var, senaristleri ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu… Dizide Mine ve Asiye isimli iki kardeşin İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde parasız, sevgisiz, umutsuz yaşama mücadelesi anlatılıyor.

kara-ekmek-dizisi-1.jpg

ushan çakir'in basrolde olmamasina üzüldüm... esas erkegi oynamasini tercih ederdim :KK66:

Cok guzel dizi, basroldeki kizin oyunculugunu hic sevmezdim ama bu dizide cok guzel oynuyor. Altan Erkekli ve uvey anne de guzel oynuyor. Bakalim, tutar insallah dizi.

Ben çok sevdim diziyi.Reytingleri nasıl bilmiyorum ama umarım yayından kaldırılmaz.

bende çok beğendim başroldeki kızın konuşma tarzı özellikle :-)

Bende cok kaba buldum konusmasini..fazla lanli lunlu bi kadinin agzina hic yakismiyor

Dizi güzel, akıcı, izlenilir gibi ama bir ayağı çukurda :KK43: en fazla birkaç bölüm sonra ekranlara veda eder :KK64:

İki kardeşi aynı adama aşık edecekler.Kızı öldüren de kötü kıza aşık olacak.İsimleri aklımda tutamam hiç.:KK22:İzlettiriyor kendini.Sakat çocuk olayı da Güllerin Savaşı`ndan çalıntı.Hemen kopya etmişler.

Asiye ve Mine dimi Mineye kızdım ablası için sevdiğinden ayrıldı özürlü çocuğa gelince nedense babası iyi davramıyor içimden bir ses Ayşe asiyenin bebeği çare olcak diyor

bende geçen rast geldim güzel dizi ama akıcı Hoppa ama o asiye rolündeki kızı hiç sevmem :KK12: çok abartı konuşuyor dizi de de :KK14:
mine çok güzel :KK49:

asiye ne fenaymıs haleye bu bölüm üzüldüm kızının hatırası gül ağacını budadıya demek hale kızını eşiyle aşk yaparken ölmüş o sebebden kocasıyla beraber olamıyor

umarım hep böyle hızlı ilerler. o hayat benim'in değişik versiyonu olmuş. başkasının yerine geçilen hayat, asiye = efsun :KK45:

Başroldeki kızı daha önce 2 dizide donuk ve ağlak rollerde görmüştüm.Bu dizide değişik geldi,biraz takip ettim.
Yürümesi biraz zor bir senaryo,inandırıcılıktan da uzak.

X